Trisdešimt septinta pamoka

Būtasis tęstinis laikas - Past Continuous ir judėjimą reiškiantys prielinksniai.

anglų kalbos kursai

Gilinsime žinias apie būtąjį tęstinį laiką – Past Continuous, taip pat dėmesio skirsime judėjimą reiškiantiems prielinksniams. Bendrausime su mūsų draugu iš Ispanijos. Pamenate jo vardą?


Dėmesio! Jūs matote tik garsinės medžiagos ir konspekto pradžią. Užsisakykite dabar ir gaukite visą anglų kalbos pamoką, kurioje galėsite išklausyti tolimesnį įrašą, pamatyti video ir žodynėlį, taip pat turėsite progą įtvirtinti tarimą bei peržiūrėti užrašus. Visą audio medžiagą galėsite parsisiųsti mp3 formate!

Audio   

Nemokamos dalies trukmė - 5 min. Visa pamoka - 24 min.


Parsisiųsti audio mp3 formate

Video   

video not available

Parsisiuntimas   

Įsigykite pamoką ir tuomet galėsite ją parsisiųsti.
Pirkti pamokas

Žodynas   

#WordTranslation
1then  tada, tuo metu
2at that time  tuo metu
3at this time yesterday  šiuo metu vakar
4at this time last week  šiuo metu praėjusią savaitę
5at seven o'clock  septintą valandą
6at eight on Saturday  aštuntą valandą šeštadienį

Nemokamoje dalyje pateikta tik dalis žodžių.

Notes   

Hello everybody! It didn’t take long and we meet again for a new portion of English in the seventh lesson of the pre-intermediate course... Pauly and me, your teacher Lorri, will help you to remember the Past Continuous Tense, we will concentrate on prepositions of movement and we’ll talk to our friend from Spain. Do you remember his name?

Sveiki visi! Ilgai netruko ir mes vėl susitinkame dar šiek tiek pasitobulinti anglų kalboje. Pauly ir aš, jūsų mokytoja Lorri, padėsime jums prisiminti Būtąjį tęstinį laiką – Past Continuous, šiek tiek dėmesio skirsime judėjimą reiškiantiems prielinksniams. Taip pat bendrausime su mūsų draugu iš Ispanijos. Pamenate jo vardą?

Grammar into action.

Trisdešimt penktojoje pamokoje mokėmės apie Būtąjį paprastąjį laiką – Past Simple. Taisyklingoji Simple Past laiko forma sudaroma pridedant prie bendraties galūnę –ed, o netaisyklinguosius reikia pasistengti išmokti. Pauly norėtų mums priminti vieno kone dažniausiai vartojamo veiksmažodžio būti asmenavimą būtajame Simple Past laike.

I was We were
You were You were
He, she, it was They were
Šiandien kalbėsime apie Būtąjį tęstinį laiką – Past Continuous, kurio pirmąją dalį ir sudaro veiksmažodis būti Simple Past laike. Antroji šio laiko dalis yra savarankiškas veiksmažodis su galūne "–ing". Asmenuojamas tik pagalbinis veiksmažodis "to be", tai yra "was" arba "were".

Išasmenuokime joti šiame laike.

I was riding We were riding
You were riding You were riding
He/she was riding They were riding

Testas   


Pasitikrinkite žinias.
Testą galite kartoti tiek kartų, kiek tik pageidaujate.