Klientų atsiliepimai

Pradėjau mokytis anglų kalbą nuo nulio, nes mokykloje mokinausi rusų ir prancūzų. Man 41 metai. Mokausi prie kompiuterio, nes labai gerai, kai matai, kas parašyta, lengviau įsiminti rašybą. Labai patinka jūsų pamokos.

Vieną pamoką klausau po kelis kartus. Rezultatai mane džiugina, nes lengvom temom jau suprantu, kas sakoma ir moku atsakyti. Kai baigsiu visą kursą manau, kad visai neblogai galėsiu susikalbėti. Dirbti reikia, nes žodžius reikia išmokti. Rekomenduoju visiems nurimtiems išmokti. Linkėjimai visai komandai.


Laba diena, apie Anglu24 galiu pasakyti tik gerus žodžius. Sukėliau pamokas į MP3 ir klausausi, kai tik turiu galimybę. Rekomenduoju visiems, kas nori išmokti anglų. Su Anglu24 - tai visai lengva. Ačiū.


Pradėsiu nuo to, kad man 50 metų. Anglų kalbą pradėjau mokytis nuo abėcėlės. Taip susiklostė gyvenimo aplinkybės, kad prireikė anglų kalbos. Mokausi prie kompiuterio, kai tik turiu laisvą valandėlę, tai ir įsijungiu. Kaip man sekasi, negaliu pasakyti, čia turėtų pasakyti išmanantis žmogus, bet aš vis gi manau, kad jau nėra taip baisu nuvykti į Angliją. Jau galėsiu buitinėje aplinkoje susigaudyti, suprasti, ko manęs klausia ir nors trumpai atsakyti į klausimą. Turint omenyje, kad praėjau tik 23 pamokas.

Neskubu, stengiuosi įsisąmoninti į tai, kas pateikta pamokoje. Taigi, kaip visiškai anglų kalbos naujokei, sekasi visai gerai, nesigailiu, kad nusipirkau Jūsų pamokas, tikrai pinigų nepaleidau vėjais. Na ir pridedu nuotrauką, iš jos ir suprasite aplinkybes, dėl kurių pradėjau mokytis anglų kalbą.


Jūsų pamokos man labai patinka, mokausi prie kompiuterio ir tikrai yra pažanga. O testai labai gerai lavina rašybą, daug lengviau atsiminti kaip kuris žodis rašosi :)


Norėčiau padėkoti Anglu24 už padovanotas pamokas. Tai buvo labai netikėta ir maloni dovana tą tamsų ir niūrų rudenį. Šios pamokos praverčia kiekvieną dieną.

Priežasčių, kodėl pradėjau mokytis anglų kalbos, buvo daug. Gyvenimas nestovi vietoje. Pasaulis atviras, mėgstu keliauti, todėl nors minimaliai išmokta kalba labai praverčia.

Kalbos aš VIS DAR mokausi. Gal teisingiau būtų sakyti - bandau TOBULĖTI. Po kelis kartus išklausiusi pamokas pradedantiesiems ir pažengusiems, išmokusi kalbos pagrindus, kartu su mokytais kartojusi frazes - aš toliau mokausi, kai tik atsiranda poreikis ar prisimiršta koks žodis.

Pamokas aš atsisiunčiau mp3 formatu ir klausausi per ausinuką arba vairuodama. Tai ir kelionė neprailgsta, ir vis vyksta kartojimas. Būnant namuose pamokas pasileidžiu tiesiog iš Jūsų svetainės. Pradedantiesiems pamokos lengvesnės ir greičiau įsimenami nauji žodžiai ir frazės. O pažengusiems jau sunkesnė gramatika, todėl man truputį sunkiau sekėsi. Parengtos pamokos yra įdomios, mokytojų balsai aiškūs - todėl pamokas mokytis yra nenuobodu.

Savo pasiekimus vertinu teigiamai. Nemokėdama anglų kalbos (mokykloje aš mokiausi vokiečių) aš išmokau kalbos pagrindus, galiu angliškai papasakoti apie save, savo pomėgius ir darbą. Kalbėti sudėtingesniais sakiniais nesigauna, nes tikriausiai tai ir yra neišmoktos pamokos :) Todėl reikia daugiau praktikos: daugiau atlikinėti testus, užduotis ir manau viskas bus išmokta. Naujiems Anglu24 mokiniams aš palinkėčiau didžiulės sėkmės ir nemesti mokslų, jei tik kas nors nepavyksta įsiminti ar išmokti. Tai tik laiko klausimas. Ir viskas pavyks!

Anglu24 - tikri šaunuoliai! Jūs padedate mums augti, tobulėti, keisti savo gyvenimus į gerąją pusę! Ačiū!


Smagu mokytis su anglu24. Aiškiai sako žodžius. Vieno įrašo klausaus 10 dienų ir viską atsimenu ir žinoma reikia pačiam tarti visus žodžius. Manau, kad po pusės metu galėsiu gan gerai kalbėti ir suprasti ką šneka.


Esu senjorė, bet labai pamėgau Jūsų pamokas, nes man priimtina tokia mokymo metodika, ypač tada, kai galima klausytis pakviestų į pamokas svečių. Aš dar tik 36-oje pamokoje, bet mano žinių lygis jau aukštesnis nuo tada, kai pradėjau mokytis kartu su Jumis. Labai patinka testai. Rezultatai- 90%, argi nesmagu! Dėkoju, kad vėl paskatinote kibti į primirštus mokslus, o Jūsų komandai linkiu sėkmės ir noro neužgesti, mokant anglų kalbos. Dėkoju mokytojoms, žinoma, ir ''studentui Pauliui''.


Parašykite savo atsiliepimą el.p. [email protected]


Mūsų komanda kartu su puikiais Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokyklos specialistais atliko vartotojų apklausą.

Projekto metu buvo atliktas vartotojų tyrimas, surinktų duomenų analizė, tikslinės grupės apklausa ir suformuluotos bendros rekomendacijos dėl prekės ženklo strategijos ir marketingo komunikacijos veiksmų.

Pasiekti rezultatai padės Anglu24 efektyviau komunikuoti su klientais ir prisidės prie įmonės konkurencingumo.


Tyrimas atskleidė, kad 95% įsigijusių pamokas žmonių mus rekomenduotų kaip geriausią būdą mokytis kalbos.


Išmokite anglų kalbą per 3 mėnesius!