Apie mus


Anglu24.lt - tai projektas norintiems greitai ir linksmai išmokti anglų kalbą. Puslapyje rasite visą mokymuisi reikalingą medžiagą - audio pamokėles, užrašus, žodynėlį bei video, kuriame aiškiai matysite mokomuosius žodžius, frazes ir sakinius.


Kodėl verta mokytis su mumis?

Norėtume pabrėžti, kad mokytis kalbą su mumis bus labai lengva ir linksma. Tereikia atsipalaiduoti. Neįsitempkite ir mokykitės su malonumu. Lėtai ir ramiai klausydami bei kartodami pateiktą medžiagą jūs gana lengvai įsidėmėsite angliškas frazes, kurias tenka mokytis mintinai.

Dviejų žmonių – mokytojos ir mokinio - dalyvavimas pamokoje ją labai pagyvins ir nuobodžiauti tikrai neteks. Su humoru pateikti kai kurie faktai palengvins kalbos mokymąsi. Net po įtempto darbo anglų pamokėlės jūsų neerzins, nes malonus balsas ir dikcija nuteiks džiugiai. Palaipsniui, sistematiškai ir detaliai pateiktos anglų kalbos subtilybės, lyginant ją su gimtąja lietuvių kalba, padės suvokti, kaip taisyklingai ją vartoti.

Anglų kalbos kurso galėsite klausyti gerdami kavą ar arbatą, pietų pertraukėlių metu, vairuodami automobilį ar patogiai įsitaisę namuose, taip pat mindami dviratį lauke ar darydami pratimus sporto salėje.

Anglų kalbos pagrindai pateikiami labai aiškiai. Tiek mažas, tiek jaunas, tiek garbaus amžiaus sulaukęs be didelių pastangų galės puikiai įvaldyti pasaulinę kalbą.


Su Anglu24.lt be vargo pasieksite B1 lygį "Slenkstis"

5 anglų kalbos gebėjimai, kuriuos garantuojame pabaigusiems Anglu24.lt kursą:

  1. SUPRASITE aiškų tekstą apie žinomus dalykus, su kuriais susiduriate darbe, mokykloje, poilsiaudami ir pan., svarbiausias mintis.

  2. BENDRAUSITE daugelyje numatomų kasdienio gyvenimo situacijų ir kai kuriose netikėtose situacijose.

  3. SUSIDOROSITE su dauguma keliaujant susiklostančių situacijų toje šalyje, kurioje kalbama anglų kalba.

  4. KURSITE paprastą rišlų tekstą įprastomis arba jums įdomiomis temomis.

  5. APIBŪDINSITE patirtį ir įvykius, svajones, viltis, norus, trumpai nurodyti priežastis ir paaiškinti nuomones ar planus.

Daugiau informacijos rasite Europos kalbų aplanko svetainėje.


mokymo lygiai

Kas jus mokys anglų kalbos?

Loreta – kuria pažengusiųjų lygio Anglu24.lt pamokėlių scenarijus.

Loreta turi daugiametę anglų kalbos dėstytojos praktiką Vilniaus pedagoginiame universitete, yra anglų kalbos mokytojų ruošimo ekspertė. Dalyvauja įvairiose švietėjiškose programose, tarptautiniuose anglų kalbos mokymo projektuose, ruošia mokslinius ir metodinius darbus, dėsto pagal mainų programas užsienio universitetuose, yra Lietuvos ir Tarptautinės anglų kalbos mokytojų asociacijos narė.

Loreta be galo aktyvi ir siekia savo žiniomis dalintis su visais, norinčiais išmokti anglų kalbą. Štai kodėl mielai prisijungė prie mūsų projekto, kad mokytis Anglu24.lt būtų linksma ir naudinga!


Živilė – pamokėlėse įgarsina mokytoją Lori.

Živilė - profesionali įgarsintoja, turinti idealų britišką anglų kalbos tarimą, malonų balsą ir dikciją. Būtent toks tarimas labiausiai tinka internetiniam mokymuisi, kai klausomasi audio pamokos. Živilė kuria laidų scenarijus, prodiusuoja ir veda laidas, ruošia reportažus, verčia ir įgarsina dokumentinius filmus, rašo straipsnius kultūriniuose leidiniuose, o laisvalaikiu dar dainuoja chore.


Paulius – Anglu24.lt idėjos bendraautorius, pamokėlėse mokinys Poly.

Mokinys Pauly atspindi troškimą mokytis anglų kalbą, norą tobulėti, siekti žinių ir gerų rezultatų, laisvai rinktis mokymosi laiką bei vietą ir, žinoma, mokytis smagiai!


Norite išmokti anglų kalbą?Dvidešimt keturias valandas per parą anglų kalbos kursai jūsų paslaugoms!