Anglų kalbos mokytojas Paulius

benua

Pradžių pradžia

O buvo taip...
Ar tikite likimu? Aš tikiu. 2007 metais net negalvojau, kad tapsiu Anglu24 pamokose mokiniu Poly ir manęs klausysis tūkstančiai mokinių. Smagu retkarčiais prisiminti Anglu24 priešistorę.

Tėtis šiek tiek mokėjo anglų kalbą, bet darbe reikėjo geresnių kalbos įgūdžių. Būdamas vyresnio amžiaus, nenorėjo lankytis pas mokytoją klasėje, o ir darbo tempas buvo sunkiai suderinamas su mokymų tvarkaraščiais. Paprašė jis manęs surasti – gal yra kokios pamokos, kad galėtų savarankiškai pasimokyti. Pirma mintis buvo, taip, tuoj surasiu. O viskas ne taip paprasta. Surasti pamokas internete, kad butų pradedančiųjų lygio, ir kad būtų aiškinama nuosekliai ir suprantamai – pasirodė neįmanoma.

Va taip ir atsirado Anglu24.lt. ir Poly :) O šiai dienai ir daugybė kitų kalbų – vokiečių, ispanų, norvegų, rusų ir prancūzų.

Moralas?

Būkite atviri galimybėms – jos pačios jus suras.

Mano patarimas Anglu24 mokiniams

Naująja kalba turėtumėte šnekėti vos pradėję jos mokytis. Tai gali atrodyti nesuvokiama: daugelis manote, privalą mokytis, kol vieną šlovingą dieną turėsite pakankamą žodžių bagažą ir būsite pasiruošę pagaliau dalyvauti tikrame pokalbyje. Deja, tokios dienos niekada nesulauksite. Vartokite kalbą, net jeigu padarote klaidelių. Neimti to į galvą – gudrybė, padedanti kalbą vartoti šiandien, užuot laukus daugybė metų.

Norite išmokti anglų kalbą?Dvidešimt keturias valandas per parą anglų kalbos kursai jūsų paslaugoms!