Skip to Content

Išmokite anglų kalbą per 3 mėnesius!

Garantuojame greitą bei smagų mokymąsi internetu. Anglu24.lt projekte rasite viską, ko reikia efektyviam mokymuisi: audio ir video įrašus, žodynėlį bei užrašus. Pateikiama tik kruopščiai atrinkta medžiaga. Pamirškite brangiai kainuojančius anglų kalbos kursus.

  • Sutaupykite 30% savo laiko

  • Išleiskite 70% mažiau pinigų

  • Mokykitės tada, kada norite


 

Su Anglu24.lt be vargo išmoksite B1 lygį "Slenkstis"

 

5 anglų kalbos gebėjimai, kuriuos garantuojame pabaigusiems Anglu24.lt kursą:

  1. Gebėsite  SUPRASTI  aiškų tekstą apie žinomus dalykus, su kuriais susiduriate darbe, mokykloje, poilsiaudami ir pan., svarbiausias mintis.
  2. Gebėsite  SUSIDOROTI  su dauguma keliaujant susiklostančių situacijų toje šalyje, kurioje kalbama anglų kalba.
  3. Gebėsite  BENDRAUTI  daugelyje numatomų kasdienio gyvenimo situacijų ir kai kuriose netikėtose situacijose.
  4. Gebėsite  KURTI paprastą rišlų tekstą įprastomis arba jums įdomiomis temomis.
  5. Gebėsite  APIBŪDINTI  patirtį ir įvykius, svajones, viltis, norus, trumpai nurodyti priežastis ir paaiškinti nuomones ar planus.

Daugiau informacijos rasite Europos kalbų aplanko svetainėje.

 


 

Prisijungę prie anglu24.lt galėsite nemokamai klausytis visų pamokų audio įrašų pirmąją dalį.
 

  Nemokamai Visa pamoka

VISŲ PAMOKŲ AUDIO PIRMA DALIS - NEMOKAMAI

 

AUDIO ĮRAŠAI - tai vienas svarbiausių faktorių mūsų mokymosi procese. Kiekvienoje pamokoje audio įrašas trunka 20-25 minutes. Audio pamokas jūs galite klausytis tiesiai iš anglu24.lt svetainės arba parsisiųsti ir klausyti jas jums patogiu metu.  Pavyzdys

VIDEO MEDŽIAGA. Žiūrėdami video, greičiau įsisavinsite naujus žodžius ir frazes, taip pat įtvirtinsite tarimą bei rašybą. Video trukmė atitinka audio įrašus.  Pavyzdys

ŽODYNĖLIS BEI TARIMAS. Kiekvienos pamokos nauji žodžiai bei jų tarimas yra išskirti lentelėje. Taip greičiau įsiminsite žodžius bei išmoksite taisyklingai tarti.  Pavyzdys

UŽRAŠAI. Šioje dalyje pamokos medžiaga yra pateikta raštu. Palengvinant jūsų anglų kalbos mokymąsi, nauji žodžiai, frazės bei sakiniai yra paryškinti.  Pavyzdys

ATSISIŲSTI. Jei norite audio pamokas klausytis jums patogiu metu, galite parsisiųsti įrašą mp3 formate, taip pat užrašus pdf formate.  Pavyzdys

TESTAI. Kiekvienos pamokos žinioms įtvirtinti spręskite testus. Tobulinkite rašymo įgūdžius su "I Love English" interaktyviu testu.

 

Turite klausimų?
 

Galbūt rasite atsakymus Dažnai užduodamų klausimų sąraše arba tiesiog paskambinkite mums - mes pasirengę pagelbėti!


 

Atsiskaitymas
 

Už pamokėles galite atsiskaityti šiais būdais:


1. Elektroninė bankininkystė ir kita.

Internetinės bankininkystes sistemomis. (Swedbank, DnB Nord, Ūkio bankas, Danske bankas, Nordea bankas, Šiaulių bankas, taip pat Didžiosios Britanijos bankai). Pasirinkę šį būdą Jūs pateksite į savo banko internetinės bankininkystės puslapį, kuriame reikės patvirtinti jau paruoštą pavedimo formą. Sumokėjus, pasirinktos pamokėlės bus aktyvuotos iš karto.

Grynaisiais pinigais ir mokėjimo kortelėmis visose "MAXIMA" kasose. Atsispausdinkite ir nusineškite išankstinio apmokėjimo sąskaitą, kurią mes Jums sugeneruosime po užsakymo. Jums sumokėjus, pamokėlės tą pačią akimirką bus aktyvuotos automatiškai.

Grynaisiais pinigais visuose Lietuvos spaudos ir RKiosk kioskuose. Nusineškite išankstinio apmokėjimo sąskaitą, kurią mes Jums sugeneruosime po užsakymo. Jums sumokėjus, pamokėlės tą pačią akimirką  bus aktyvuotos automatiškai.

Grynaisiais pinigais visuose Lietuvos bankų skyriuose. Jums tereikia atsispausdinti kvitą ar nusirašyti duomenis bei apmokėti jį artimiausiame banko skyriuje.

2. SMS žinute.

SMS žinute galima apmokėti iš Didžiosios Britanijos, Airijos, Norvegijos bei Lietuvos. Jums tereikės pasirinkti šalį, už kurią pamokėlę norite sumokėti bei nusiųsti sugeneruotą tekstą nurodytu numeriu. Pamokėlė bus aktyvuota automatiškai.

3. Pavedimu per banką.

Atsiskaityti už pamokas galite tiesiogiai persiuntę pasirinktą pinigų sumą į mūsų sąskaitą. 

4. PayPal

Atsiskaityti už pamokas galite per PayPal su debetine/kreditine VISA arba MasterCard mokėjimo kortelėmis.

 

Apmokėjimai atliekami patikimai ir saugiai per mokejimai.lt sistemą   Kokybės ir patikimumo ženklas