Skip to Content

Keturiolikta pamoka

Dėmesio! Jūs matote tik garsinės medžiagos ir konspekto pradžią. Užsisakykite dabar ir gaukite visą anglų kalbos pamoką, kurioje galėsite išklausyti tolimesnį įrašą, pamatyti video ir žodynėlį, taip pat turėsite progą įtvirtinti tarimą bei peržiūrėti užrašus. Visą medžiagą galėsite parsisiųsti mp3 formate!

Kodėl verta mokytis?

Įsigykite pamokas dabar!

1 pamoka - nemokama!

 

 

Keturioliktos pamokos trukmė - 21 minutė. Bendrausime paprastuoju esamuoju (Present Simple) laiku, pakalbėsime apie įprastos dienos veiksmus, taip pat jūsų laukia dialogas angliškai su užsieniete. Suvaidinsime situaciją, kuomet du nepažįstamieji šnekasi angliškai. Jau iš turimų žinių, dėliosime sakinius, klausimus.

 

 

 

 

 

Nemokamos dalies trukmė - 11 minučių. Visa pamoka - 21 minutė

pamokos audio medžiaga

 

 

 

Sveiki ir vėl. Tikiuosi jums neįkyrėjome, tad su jumis sveikinasi Jolanta ir  Paulius. Linkime jums gražios pamokos su mūsų anglu24 mokyklėle.  Gal jau viską išmokome ir belieka tik pradėti kalbėtis su pažįstamais ir nepažįstamais angliškai?

Mūsų patarimas – nebėkite nuo angliškai kalbančio žmogaus i šalį. Kalbėkite kaip mokate, kaip išmokote mūsų pamokose. Geriau suklyskite, bet kalbėkite, palaikykite pokalbį. Britai ir šiaip užsieniečiai mėgsta, kai su jais stengiamasi kalbėtis angliškai. Jie nėra pasipūtę ir tikrai nepuls įrodinėti, kad blogai kalbate. Jie džiaugsis, kad išvis kalbate angliškai. Ir nors kokia populiari ir reikalinga anglų kalba visame pasaulyje, dar daugelis žmonių mano, kad jos neįmanoma išmokti. O mes su Pauliumi ir su savo pamokėlėmis sakome – ĮMANOMA.

Tie, kas mokotės su mumis, jau matote, kad pradėjus nuo nulio, pradeda aiškėti ši kalba. Toliau gal kiek ir sunkiau, bet nenuleiskite rankų – džiaukitės jau pasiektais rezultatais. Mes ir toliau mokysime jus įvairių laikų išraiškų, frazių.

Dar vienas patarimas visiems besimokantiems – skaitykite knygeles. Ir dirbkite su žodynu. Pradedantiesiems yra daug užsienio kalbų knygynuose skirtų anglų mokymuisi adaptuotų knygelių. Internete jų net yra garsinių įrašų. Ne visada būtina žinoti kiekvieną žodį, kad suprasti, kas pasakojama. Daug ką galima suprasti iš konteksto, tačiau, jei norite praplatinti savo anglų kalbos žodynėlį, būtinai skaitykite su žodynu. Taip pat keletas žodžių dėl rašybos. Ne visi ją spėja pramokti, bet patariame mokytis dabar. Gal jos labai reikės ateityje, o tada mokytis vien rašybos bus nelengva. Kalbą kaip ir žinosite, o rašyti nemokėsite. Mūsų video medžiagoje labai aiškiai pateikiama rašyba. Vieną žodi rašykitės sau po kelias eilutes. Po penkias ar aštuonias, kiek kam reikia. Tai sunkus darbas, bet tik taip išmoksite rašyti. Mintyse sakykite to žodžio tarimą, o kai rašote, skaitykite jį taip, kaip jis rašosi. Ir dar šone būtinai pasirašykite lietuvišką to žodžio variantą. Jį lietuviškai užtenka pasirašyt kartą, vis žvilgčiodami, prisiminsite, ką reiškia tas žodis. O rašyti reikia pasistengti ir rašyti tol, kol pajausite, kad lengvai ir automatiškai rašydama ranka nebedaro klaidų.

Taip pat klausykitės anglų visur ir visada – stebėkite filmus, klausykitės žinių, nors suprantate gal tris žodžius, klausykitės dainų. Visa tai jums padės anglų kalbos mokymosi kelyje. Linkiu jums kuo geriausios kloties su šiais patarimais, nes būtent jie mūsų praktikoje išmokė daugybę žmonių anglų kalbos – ne tik skaitymo, tarimo, bet ir rašymo. Good luck.

Na ką gi, įžangą padarėme, judame toliau. Šią pamoką ir toliau bendrausime paprastuoju esamuoju (Present Simple) laiku, pakalbėsime apie įprastos dienos veiksmus, taip pat jūsų laukia dialogas angliškai su užsieniete. Tai yra Jolanta su Pauliumi suvaidins situaciją, kuomet du nepažįstamieji šnekasi angliškai. Jau iš turimų žinių, dėliosime sakinius, klausimus. Jie bus tikrai paprasti.

Tik nepamirškite, kad anglų kalba savo struktūra skiriasi nuo lietuvių, todėl žodžių eiliškumas būtinas. Pristatant dialogą paaiškinsiu kelias vietas, kurios gal bus kiek neaiškios. Tačiau dialogą turėtumėte puikiai suprasti ir išmokti panašiai kalbėti. Tai yra beveik tokiais pačiais sakiniais. Nes jei bandysite tai daryti lietuviškomis struktūromis, kaip jums patinka, galite gerokai iškrypti iš kelio. Todėl siūlome pokalbį pramokti mintinai.

  


Komentarai

Puiki pamokele,bet galetu buti ir dialogu vertimas Smile

Viskas labai puiku tik norėtusi kad pasikalbėjimai angliškai vyktų ne taip greitai truputį lėčiau nesuspėju ir tenka kartoti arba net žiūrėti tekstą ekrane

Smile

LABAI JAU BRANGIOS TOS PAMOKESLE, PARASYTA , KAD KAINUOJA 3.50, O KAI PRADEDU MOKETI, PRASO 5 LT(((

Laba diena,

Perkant didžiausią paketą, t.y visas pamokas, yra taikoma didžiausia nuolaida ir pamokos kaina yra 3,5 Lt. Perkant po 10 pamokų, kaina yra po 4 litus, perkant po vieną pamoką standartinė pamokos kaina yra 5 lt. Jeigu bandote pirkti SMS pagalba, kaina yra 6 lt.

Visos kainos yra pateiktos pirkimo puslapyje - http://anglu24.lt/pirkti_paketais

Geros dienos,

Anglu24.lt komanda

Nelabai suprantu kodėl To have a shower arba To make the bed yra su a artikeliu, bet jo nereikia To have lunch. Arba kažką praleidau kužkurioje pamokoje, arba tiesiog nesuprantu Puzzled

Laba diena,

Praleidote toje pačioje pamokoje. Štai ištrauka: "Beje, prisiminkite – prieš žodžius breakfast, lunch, dinner, supper artikelis nevartojamas taip, kaip ir prieš žaidimus, sportinius žaidimus."

 

Geros dienos!
Pauly

Kada vartoti have, kada has? Dekui Smile

labas
have reikia naudoti kai Smile sneki dabartimi o has kai sneki praeitimi

Has naudojame su vienaskaitos 3 asmeniu t.y. Jis ji Smile O have su visais likusiais asmenimis Smile

pamokos geros,bet tik is dalies,jei butu kuo daugiau zodyno su tarimu,butu daug lengviau mokintis,ismaksti daugiau zodziu,o dabar su savo dielogais jau nervuoja,kazkokia nesamone,jei esam cia pradedantieji,tai reik kuo daugiau zodiu moket,o cia kaip uzvaro su savo delogais,paskuj gribauji kol zodius atsirenki.tai labai sunkina

jei pavyks man išmokti šį dialogą, tai jau tikrai save apsidovanosiu Love
Oh Wink

geros pamokeles!!! Smile Tongue

Man tenka pgilinti ilgiau žinias bet išlieka visam laikui.Ačiū už nuostabias pamokėles.Aš niekada nesimokinau anglų. o dabar gaunu iš aplinkinių pagyrimą už gerą anglų tartį ir kalbos struktūrą. Love

Nuoširdus ačiū šią mokymo programą kūrusiems žmonėms.

Geros pamokos. Galima sakyti dykai.Juokas ima iš kai kurių komentatorių.Už kelis litus nori,kad būtų kaip Harvarde.Ačiū sakau ,,anglu24" savininkams.Jūs esate darbininkai-geri.

galetu buti ir dialogu vertimas nes pagal zodyna tai tokias pievas isvercia kad jau pradedu nervuotis

Man tai labai patiko ir sios pamo Wink keles labai padeda mano dukrytei

...gal ateityje galite sukurti italų kalbos kursus,jų labai trūksta... Smile

uzknisa ta daina ir dar jos prasukti negalim. bet pamokos geros lengva ismokti.

Abudu reiškia lygiai tą patį, taisyklingiau su 'the', nes pagal gramatiką beveik visur artikelį reikia dėti. Na aišku šnekamojoje kalboje galima ir be artikelio.

o iskur zinoti kada koks tinka?

Gali Smile.

norejau paklausti kodel: to go to bed,? ar gali buti: to go to the bed. ?

gal galite pasakyti JOLI internetiniu puslapiu kur galima skaityti?

Smile

o man labai patinka ta muzika Drunk

Dėkoju už komentarą, pabandysime išspręsti šį nepatogumą.

Dar pastebejau viena nepatoguma. Dirbant savo pamokoj, zodynu labai nepatogu naudotis. Noretusi, kad butu visa laika po ranka. Dabar gi reikia iseiti is savo erdves arba atsidaryti dar viena langa-dublikata. Gal as dar kazko nesuprantu.Smile

Man patinka, bet pasigedau zodyno antros dalies tekstui. Pvz. ka reiskia carry umbrellas, arba Vilniaus vandenys?