Skip to Content

Keturiasdešimt devinta pamoka

Dėmesio! Jūs matote tik garsinės medžiagos ir konspekto pradžią. Užsisakykite dabar ir gaukite visą anglų kalbos pamoką, kurioje galėsite išklausyti tolimesnį įrašą, pamatyti video ir žodynėlį, taip pat turėsite progą įtvirtinti tarimą bei peržiūrėti užrašus. Visą medžiagą galėsite parsisiųsti mp3 formate!

Kodėl verta mokytis?

Įsigykite pamokas dabar!

1 pamoka - nemokama!

 

 

Keturiasdešimt devintos anglų kalbos pamokos trukmė - 23 minutės. Šioje pamokoje mokysimės drąsinti kitus įsijungti ir įsiterpti į pokalbį, sutikti ir nesutikti su kitų nuomone, paprašyti paaiškinimo. Taip pat išmoksime iš būdvardžių pasidaryti prieveiksmius ir jų laipsniavimo. Pasiūlysime šiek tiek muzikos - mums dainuos viešnia.

 

 

 

 

 

Nemokamos dalies trukmė - 5 minutės. Visa pamoka - 23 minutės

pamokos audio medžiaga

 

 

 

 

Morning, good day or good evening anglu24.lt friends! Can you imagine that we are meeting for the 19th lesson today?

What shall we learn today? We will master some of the discussion language. It is important to be able to invite people to speak, to know how to interrupt someone speaking. Sometimes we need to agree or disagree, ask for clarification and the like. We will learn to make adverbs and there will be some music to our ears. You will like our guest singer.

Kaip jau supratote  mūsų 19-ąją pamoką mes mokysimės drąsinti kitus įsijungti į pokalbį, išmoksime įsiterpti į pokalbį, sutikti ir nesutikti su kitų nuomone, paprašyti paaiškinimo ir taip toliau. Taip pat išmoksime iš būdvardžių pasidaryti prieveiksmius ir jų laipsniavimo. Ir kas be ko, pasiūlysime šiek tiek muzikos. Pasiklausysim viešnios balso.

- But first the answer to the question about the most expensive painting ever sold at the auction. It is “The Scream“ created by Norwegian painter Edvard Munch and sold at auction in May 2012 for close to $120,000,000.

- Yes, you are right. Just the answer to this question will always be changing. Who knows, may be it has already changed. To discuss this and some other matters we need to master discussion language.

Vienokiais ar kitokiais klausimais galima diskutuoti be galo be krašto, todėl visai ne pro šalį žinoti posakių, kurie diskusijas padarys maloniomis ir prasmingomis.

 

Discussion Language

 

Kvietimas kalbėti - Inviting people to speak

Pauly, tu norėjai kažką pasakyti... - Pauly, you had something you wanted to say...

Kokia Jūsų nuomonė? - What’s your opinion?

Ką Jūs manote? - What do you think?

Kaip dėl Jūsų, John? - What about you, John?

Ar Jūs manote..? - Do you think..?

Ar Jūs sutinkate su tuo? - Do you agree with that?


Prašymas leidimo kalbėti - Asking to speak

Atsiprašau, gal galėčiau Jus pertraukti? - Sorry, do you mind if I interrupt?

Gal galėčiau aš čia tarti žodį? - Can I just say something here?

Gal galėčiau išreikšti mintį? - Can I make a point here?


Leidimas pertraukt ar prisijungti prie pokalbio  - Allowing someone to interrupt

Savaime aišku, prašau. - Sure, go ahead.

Taip, žinoma. - Yes, of course.