Skip to Content

Dvidešimt pirma pamoka

Dėmesio! Jūs matote tik garsinės medžiagos ir konspekto pradžią. Užsisakykite dabar ir gaukite visą anglų kalbos pamoką, kurioje galėsite išklausyti tolimesnį įrašą, pamatyti video ir žodynėlį, taip pat turėsite progą įtvirtinti tarimą bei peržiūrėti užrašus. Visą medžiagą galėsite parsisiųsti mp3 formate!

Kodėl verta mokytis?

Įsigykite pamokas dabar!

1 pamoka - nemokama!

 

 

Dvidešimt pirmos pamokos trukmė - 28 minutės. Prisiminsime veiksmažodį  to be būtajame laike, su kuriuo susipažinome praeitą pamoką. Išmoksime pasakyt gimimo datą ir pasimokysime daugiau kelintinių skaitvardžių. Pateiksime keletą naujų taisyklių apie artikelius a / the ir kada visai nerašome artikelio.

 

 

 

 

 

Nemokamos dalies trukmė - 8 minutės. Visa pamoka - 28 minutės

pamokos audio medžiaga

 

 


Dialogas:

- Well, well, well, my student Pauly. Glad to see you.

- Glad to see you too.

- Ok, let's say hello to our students and get started.

- Hello everybody.

 
Šioje pamokoje prisiminsime veiksmažodį  to be būtajame laike, su kuriuo susipažinome praeitą pamoką. Išmoksime pasakyt gimimo datą ir pasimokysime daugiau kelintinių skaitvardžių. Pateiksime keletą naujų taisyklių apie artikelius a / the ir kada visai nerašome artikelio.

Ar paruošėte praeitos pamokos namų darbus? Ar suradote žodyne žodžius, kuriuos vartojome dialoge apie kiną? Prisiminkime keletą žodžių:

Violent - smurtinis

Adventure film - nuotykių filmas

Silly - kvailas

 
Praeitą pamoką taip pat sakėme - I do like Nikolas Cage. Tikriausiai jums iškilo klausimas, kodėl pavartojome žodį do? Juk yra veiksmažodis like ir be to tai ne klausimas, o teigiamas sakinys.  Tačiau kai norime ką nors užtvirtinti, pabrėžti, kad tikrai patinka, do vartojamas šalia veiksmažodžio ir teigiamame sakinyje.

I do like - Man tikrai patinka.

I do like driving - Man tikrai patinka vairuoti.

  

 


Komentarai

Padėkite atskirti išsireiškimus, tokius kaip - kodėl " Not always, o ne don`t always. Nu niekaip neskiriu, kada not, o kada don`t. " I don't often eat eggs. Kodel negalima sakyt, I not often eat eggs ". Gal čia yra labai paprastas paaiškinimas kaip su "a" ir "the", tik man ši vieta atrodo labai paini.

Šios pamokos sakinyje "The Browns have a new beautiful house with the swimming pool" žodis "house" vartojamas su nežymimuoju artikeliu, o swimming pool - su žymimuoju artikeliu. Ar teisingai suprantu, kad "a" vartojama todėl, kad pašnekovams apie Brownų namą dar nebuvo žinoma, o "the" yra vartojamas, nes nurodoma baseino priklausomybė konkrečiam namui?

Laba diena,

taip, supratote teisingai. Šiuo atveju "the" patikslina apie kokį baseiną šnekama, bet nebūtų klaidos jeigu pasakytumėte ir "a swimming pool".

Pagarbiai,

Anglu24.lt pagalba

Labai geros pamokos. Ko neišmokau mokykloje per 10 metų išmokau pas Jus. Ačiū Smile

whay do you like two lesson or not all

Noreciau kad butu daigiau informacijos nemokamai Crazy Wink Wink Wink Wink Wink

Wink

Smile Wink

Smile Wink

noreciau mokytis per skype

stai nuorodoas kas mokosi anglu kalbos daug nuorodu Smile http://incognitas.jimdo.com/nuorod%C5%B3-katalogas/angl%C5%B3-kalba/

kas nori kartu mokintis anglu skype 1universe9

as galeciau skype 1universe9

Sveiki,gal butu norinciu is besimokanciu bendrauti per skype?

Tai, nuostabu Bet gal butu galima paprasyti daugiau dialogu.

Smile Pirmos dvi pamokeles man patiko.