Skip to Content

Dvidešimt penkta pamoka

Dėmesio! Jūs matote tik garsinės medžiagos ir konspekto pradžią. Užsisakykite dabar ir gaukite visą anglų kalbos pamoką, kurioje galėsite išklausyti tolimesnį įrašą, pamatyti video ir žodynėlį, taip pat turėsite progą įtvirtinti tarimą bei peržiūrėti užrašus. Visą medžiagą galėsite parsisiųsti mp3 formate!

Kodėl verta mokytis?

Įsigykite pamokas dabar!

1 pamoka - nemokama!

 

 

Dvidešimt penktos pamokos trukmė - 23 minutės. Išmoksime have got išraišką, pakalbėsime apie žmonių charakterį ir įsidėmėsime klausimą - What is he/she like? - Koks jis/ji yra? Mokysimės esamąjį tęstinį laiką - Present Continuous Tense, prieveiksmius ir išgirsite kelis dialogus parduotuvėje.

 

 

 

 

 

Nemokamos dalies trukmė - 8 minutės. Visa pamoka - 23 minutės

pamokos audio medžiaga

 

 


Dialogas:

- Hello, how is life?

- Quite well, thanks. What about you? Are you all right?

- I am very well, indeed, thank you. Today we have to learn 'have got', character and the question - What is he like? And Present Continuous Tense. We will also learn about adverbs and you will hear some dialogues at the shop.


Šiandien išmoksime have got išraišką, pakalbėsime apie žmonių charakterį ir įsidėmėsime klausimą:

What is he/she like? - Koks jis/ji yra?

 
Taip pat pasimokysime prieveiksmių ir išgirsite kelis dialogus parduotuvėje.


So, let‘s start with have got.

 
Prieš pradedant kalbėti apie tolimesnius laikus, papasakosime apie dar vieną išraišką. Kai norime paklausti Ar turi? Ką turi? panaudojame veiksmažodį have.  Paklauskite ar aš turiu automobilį?

Do you have a car?

  


Komentarai

Dekinga uz jusu pamokeles,sunkiai tenka isisavinti,man ir su atmintim jau nekas,nes metuku nemazai. Wink Pamokeliu deka as jau po truputi pradedu girdeti sakinius ar zodzius kinuose,kuriuos ismokau,nuostabus jausmas,as devintame danguje!!!!DIDELIS ACIU!!!

pakelti klausimus... Smile

Labai ačiū už tris dovanotas pamokėles.

Labai ačiū,viskas suprantama ir nesunku,tik atmintis šlubuoja,bet man jau virš 60.Aš tikiuosi besikartodama tai keletą kartų, įsisavinsiu. Jūs nuostabūs,kad sugalvojote tokią mokymo formą, tai tur būt džiaugiasi tūkstančiai norintys išmokti šią kalbą.Jau savaitė, kai aš klausausi jūsų sukurtos medžiagos ir galiu pasigirti aš jau pagrindinius klausimus paklausiu ir moku atsakyti,kai man paskambina mano švogeris,kuris tik kalba angliškai. Aš esu labai patenkinta ir šv.Valentino dienos proga noriu palinkėti Jums iš visos širdies meilės,supratimo ir šiuos žodžius:
Tą jausmą žmonės meile pavadino.
Jis toks galingas ir trapus,
Jis dar svaigesnis už svaigiausią vyną.
Jį sunaikinus ir pasaulis žus....

Su meile ir pagarba Jums
Genurė Jurgelienė

Party