Skip to Content

Dvidešimt devinta pamoka

Dėmesio! Jūs matote tik garsinės medžiagos ir konspekto pradžią. Užsisakykite dabar ir gaukite visą anglų kalbos pamoką, kurioje galėsite išklausyti tolimesnį įrašą, pamatyti video ir žodynėlį, taip pat turėsite progą įtvirtinti tarimą bei peržiūrėti užrašus. Visą medžiagą galėsite parsisiųsti mp3 formate!

Kodėl verta mokytis?

Įsigykite pamokas dabar!

1 pamoka - nemokama!

 

 

Dvidešimt devintos pamokos trukmė - 21 minutė. Šioje pamokoje kalbėsime apie žodžius a little ir a few, kurie reiškia mažai, nedaug, mokysimės patarti su modalinio should pagalba. Pasimokysime naujų žodžių, kurie mums praverčia ofise ar darbo kabinete ir mokykloje, universitete. Sužinosime kada vartojami įvardžiai mine, yours, hers ir kiti. Taip pat susipažinsime su žodžių one ir ones vartojimu kalboje.

 

 

 

 

 

Nemokamos dalies trukmė - 7 minutės. Visa pamoka - 21 minutė

pamokos audio medžiaga

 

 


Dialogas:

- Hello, how are you doing? Aren't you tired of learning English?

- No, not at all.

- Ok then. Let's continue our studies.

- Yes, let's do it.

 
Šioje pamokoje kalbėsime apie žodžius a little ir a few, kurie reiškia mažai, nedaug, mokysimės patarti su modalinio should pagalba. Pasimokysime naujų žodžių, kurie mums praverčia ofise ar darbo kabinete ir mokykloje, universitete. Sužinosime kada vartojami įvardžiai mine, yours, hers ir kiti. Taip pat susipažinsime su žodžių one ir ones vartojimu kalboje.
 
Tad pradėkime nuo a little ir a few.

A little - mažai

A few - nedaug, keletas (suskaičiuojamiems daiktavardžiams)

A little water - nedaug vandens

A few books on the table - nedaug knygų ant stalo

  


Komentarai

Norėjau paklausti kada būtų sukurta rūsų24 pamokos,nes nekantrauju pasitobulinti ant rusu kalbos.
O šeip jūsų pamokos geros jūsų anglu pamokos.

Smile Smile idomi siek tiek ta musu mokytoja,30 pamoku jau praejau ir visose pamokose jinai vis mini ta savo drauga,mano draugas yra toks,mano draugas yra anoks,as miegojau pas drauga,as nemiegojau pas drauga ir tt... turbut tas draugas jai buvo pirmas ir susirado ta savo drauga budama 30 metu nes labai jau dziaugiasi kad turi ta drauga,mes taip pat dziaugiames uz tave mokytoja ir uz tavo drauga,cia tik toks pastebejimas o pamokos siaip liuks ir smagu mokytis Smile Smile Smile

smagu

Crown

Tikrai pirkčiau vokiškas pamokėles. Hat

Einame i priekį , gera ir nenuobodi mokymo metodika. "Vokiečiai" laukia jusų pamokų

Dekoju jums uz dovanota pamokele Smile

JUS shaunuoliai Love Smile Wink !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! taip lengva ir gera mokintis !!! ...bet kuriam pasaulio krashte, bet kuriuo laiku... Wink tikiuosi kad po metu kitu bus ir vokiechiu24 , pracuzu24, italu24, danu24..... sekmes JUMS!!! ACHIU!!! Love

yes, I wanna do