Skip to Content

Devinta pamoka

Dėmesio! Jūs matote tik garsinės medžiagos ir konspekto pradžią. Užsisakykite dabar ir gaukite visą anglų kalbos pamoką, kurioje galėsite išklausyti tolimesnį įrašą, pamatyti video ir žodynėlį, taip pat turėsite progą įtvirtinti tarimą bei peržiūrėti užrašus. Visą medžiagą galėsite parsisiųsti mp3 formate!

Kodėl verta mokytis?

Įsigykite pamokas dabar!

1 pamoka - nemokama!

 

 

Devintos pamokos trukmė - 24 minutės. Jūsų laukia nauji išsireiškimai, frazės. Taip pat susipažinsime su skaičiais nuo dešimt iki dvidešimt. Sužinosime kaip pasakyti savo telefono numerį, kaip sakoma apie kambarių skaičius viešbučiuose. Išmoksime daugiau naujų žodžių bei juos derinsime su įvardžiais, kurie atsako i klausimą - kieno? O taip pat mūsų laukia veiksmažodžio - to be - neigiama forma.

 

 

 

 

Nemokamos dalies trukmė - 12 minučių. Visa pamoka - 24 minutės

pamokos audio medžiaga

 

 

 

 

 

 -Good day, dear students. Hi, Pauly. How are you keeping? Are you well?

 -Hello, Joly. I'm okay, thank you. What about you?

 -Not so bad, thank you.

 
Sveikindamiesi pavartojo me naujų išsireiškimų:

How are you keeping? - Kaip laikaisi?

Are you well? - Ar esi sveikas?

What about you? - O kaip gi tu?

 
What about you? Tai tas pats kaip klausti - And you? tik kita forma. Dar galima paklausti - How about you? Tik vienas žodelis pasikeičia, tačiau reikšmė išlieka ta pati.

How about you? - Kaip gi tu?

 
Ar žinote, kaip reikia atsakyti į padėką. Jei padėkoja jums už ką nors ir pasako - thank you, kaip turėtumėte atsakyti? Tikriausiai žinote tokį žodį - please, kuris reiškia - prašau. Tačiau žodį - please vartojame, kai ko nors prašome. Pavyzdžiui:

Open the window, please - Atidaryk prašau, langą

 
O jeigu jums padėkoja už ką nors ir sako:

Thank you - Ačiū tau / jums

 
Jūs galite atsakyti:

You are welcome - Prašom

 
Jei jums teko lankytis užsienyje, atvykus į kokią nors šalį, stotyje ar aerouoste didelėmis raidėmis jus pasitinka užrašas - Welcome. Tai reiškia - Sveiki atvykę.

Daugelis žmonių stebisi, kad į padėką - Thank you, atsakoma - You are welcome. Stebėtis neverta. Išssireiškimai yra įvairūs ir gali būti naudojami skirtingai. Kai atvykstate į kitą šalį, jūs esate laukiami ir jus pasitinka užrašas - You are welcome arba tiesiog - Welcome. O kai padėkojate už ką nors, atsakote - Mielai prašom vartodami tą pačią frazę - You're welcome.

O jei kartais į padėką atsakote - Nėra už ka, angliškai tai būtų:

Not at all - Nėra už ką

 
Žingsniuojame toliau.

Are you ready ? - Ar esi pasiruošęs?

Yes, I'm ready - taip, esu pasiruošęs

 
Let‘s rock‘n‘roll. Dirbkime, sukimės. Dabar - skaičiai. Pasikartokime nuo vieno iki dešimt...
 


Komentarai

aš noriu sužinoti apie tą nulį, kuris vartojamas tenise? kodėl ,,love,,? Atsakykit kas nors...Ačiū.

Why Does 'Love' Mean 'Zero' in Tennis?

While all tennis scoring is baffling, the most perplexing element is the use of “love” when a player hasn’t scored any points. Though one theory claims the term is a corruption of the French l’oeuf (“the egg”) to describe the shape of the number zero, the Oxford English Dictionary suggests that love really does mean “love.” The only thing keeping a scoreless player on the court is the love of the game. In tennis, love isn’t all you need, but it might be all you’ve got.

super sios pamokeles Smile

kaip ismokti kalba anglu mano skaipas Zydrunasgts

As taip pat mokausi ir sekasi pakankamai neblogai Smile jai kas pabendraut noresit angliskai mano skype: artojelis20 manau taip greiciau viskas isisavintu I galva Smile

man patinka si pamoka.o jums patinka. man patinka labai Glasses Innocent

O man atrodo, kad šios pamokos yra geros. Smile

Labas,Pauly.Noreciau suzinoti kada pasirodys norvegu k.pamokeles.Aciu.Sekmes

Sveiki, jau nedaug liko laukti. Gruodžio mėnesį pasirodys pirmosios pamokos.

 

Geros dienos!
Pauly - Anglu24.lt

Sveiki Smile o planuose nera rusu kalbos pamokeliu? labai noreciau ir rusu pasimokinti Smile

nera Puzzled Tongue Sad( Sad(

Smile

na nezinau matai mes naujokes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Glasses

as tau tapati sakau tvirtai!!!!!!!!!!!!! o uz sekme aciu ir tau sekmes

laukiu nesulaukiu kol atsiras tokios norvegu pamokos Smile

O JEI KAM NORS NEPATINKA SIOS PAMOKOS KAM ISVIS I TA SAITA KISA NOSIS MOKETES UNIVERSITETE ZINOT PAGRINDUS GRAMATIKA TAI PIRMYN BENDRAUKIT SU ZMONEM IR PATOBULESIT.MANO NUOMONE TAS SAITAS SUKURTAS TIEM KURIEMS ISTIES REIKIA TURI NORO MOKYTIS IR DEDA I TAI PASTANGAS:)
O TIEM KURIEMS PATINKA TIK NEVYKUSIUS KOMENTARUS RASINETI!!!! AS MANAU JIEM CIA NEVIETA!!!!!!!!!!!!!!
SEKMES VISIEM KAS NORI MOKYTIS TIKRAI PRAVERS Wink

Beer

Labas noriu paneigti tavo pasisakimus! As gyvenu uk kai atvykau i uk nekalbejau angliskai nei biski.Isidarbinau fabrike ir pradejau bendrauti su anglais truputi pramokau kalba ir pradejau suprasti ka man sako angliskai bet kai as kabu turiu pakartoti kelis kartus nes nelabai mane supranta ir kai pradejau mokytis internete (ANGLU24) tikrai man geriau sekasi susikalbeti ir sudaryti sakinius o jei kas neasku paklausiu zmoniu ape tai! pvz so so thank's labai jau keistai atrode bet tai tiesa kad jis reiske siaip sau aciu!
Innocent

kaip sunku isiminti Sad

sunku ismokt neprisimenu as nieko Sad kita diena

sios 30 pamoku zinokite padejo kalbeti gerai.daba liko testai t.t naudos yra Pvz:ismokti lthanian-isvertus lietuva.Jau gerai moku english Wink bet da reik pasimokinti isleisti kas kur laika.kaip pradejau mokintis anglu is pradziu gaudavau 5 paskui 6,7,8,9ir pagaliau 10 gavau.jai daba mamos ziuri tikrai patariu sunui leisti cia mokintis prie kompiterio Innocent Grade Hat

Tai jau tikrai, čia gauname pagrindą, o visą kita daug daug pastangų įtvirtinant viską. Aš asmeniškai galvoju, kad labiausiai padeda bendravimas su kitais panašiai besimokančiais, tada jauti, kad moki kalbėti angliškai Smile

NEPASIKLIAUKIT VIEN PAMOKOMIS AKLAI , NAUDOKITE ZODYNUS , PIRMAKLASIU LITERATURA-TIKRINKITE JEIGU ABEJOJATE, CIA GAUNATE PRADZIA O TOLIAU VISKAS PRIKLAuso nuo jusu..

aciu uz pamokeles,kurias atydziai pradejome mokytis visa seima.Kiekvienas is seimos nariu pradedame mokytis skirtingu pamoku,kas nuo pirmos,kas nuo 15,o kas nuo 25,gyvename UK ir noretume suzinoti kiek kainuoja nusipirkti 1 pamoka ir kiek kainuoja nusipirkti visos 35 pamokeles.Esam patenkinti jusu pamokelemis,o kas kalbamojoje kalboje ne taip su laiku ismoksime taisyklingai kalbeti UK gyvenamoje vietoje,juk svarbiausia tureti kalbos pagrindu,o tobuleti galima su laiku.Aciu Jums.

taip,Irena, pastebejau ta pati. pati anglu kalbos pradejau mokytis Crawley koledze. kursai buvo tobuli Smile kodel? nes destytoja (beje, taipogi atraktyvi asmenybe) labai aiskiai gebejo apibudinti zodzius, kuriu as nesupratau ta pacia anglu kalba, kurios tuo metu mokejau tik keleta zodziu. taigi, ruosiantis egzaminams, tie "how arw you?" ir atsakymai i juos buvo elementarus dalykas. manau cia mokoma amerikos anglu kalba, o ne anglijos. labai jau jos skiriasi Smile)))
kursuose buvome mokomi ne tik kalbos, bet ir siaip visokiu dalykeliu, reikalingu svetimsaliui. mums aiskino, kaip atsakyti i viena ar kita klausimus, kaip elgtis. likau laaabai patenkinta. sekmes visiems besimokantiems. viena, ka galiu pasakyti: geriausios kalbos pamokos - bendravimas su angliakalbiais. NO PRACTICE - NO LANGUAGE!

Laba diena,

Tikrai neįsižeidžiame, o kaip tik labiau džiaugiamės, kaip sakoma - ginčuose gimsta tiesa :) 

Rašiau ankstesneme komentare, kad anglų kalboje žodžių ir išsireiškimų vartojimas labai priklauso nuo konteksto. Skirtingose situacijose tas pats išsireiškimas įgauna kitą reikšmę.

Cambridge žodynas Not at all aiškina dvejopai - http://dictionary.cambridge.org/dictionary/british/not-at-all?q=not+at+all#not-at-all__1. Pirma reikšmė - mandagus atsakymas, Nėra už ką, o kita reikšmė, jūsų nurodyta - neiginys. 

Tas pats ir su You're welcome, gali reikšti ir Nėra už ką, ir Prašom.

 

Pauly - anglu24.lt

Neįsižeiskit,bet man atrodo jūs,mokytojai,kai kada nesąmones kalbat.You're welcome iš anglų kalbos verčiasi-nėra už ką. Not at all yra NEIGINYS.

Laba diena

Frazė how are you keeping yra naudojama tada kai klausiama būtent apie sveikatą, sveikatos sutrikimus. Tai nurodoma ir Cambridge žodyne - http://dictionary.cambridge.org/dictionary/british/how-are-you-keeping

Anglų kalboje viskas priklauso kada ką pavartosi, nes vienas žodis gali turėti begalę reikšmių ir dar skirtingų reikšmių, kai vartoji tam tikrame išsireiškime. Nebijokite klysti, tik per praktiką ir didelį darbą galima pasiekti tikrai aukštų rezultatų. O šio mūsų portalo tikslas, kad kiekvienas nemokantis anglų kalbos įgautu pradmenis, pagrindius žodžius, struktūrą sakinių, laikų ir pan. Ir tada galės daug lengviau tobulintis toliau žiūrėdami filmus, kalbėdami, skaitydami anglų kalba.

Tikrai gaila, kad teko nusivilti, tačiau galiu patikinti, kad šią programą sudarinėjo tikrai aukštos kvalifikacijos specialistai ir čia sudėta daug gyvenimiškos patirties mokant anglų kalbos.

 

Pauly - anglu24.lt

Esu pasipiktinusi, sitam interneto puslapyje bandziau palavinti savo anglu kalbos zinias, bet atsitiko antraip, likau dar labiau suklaidinta, tokie zodziai arba frazes kaip pvz: "How are you keeping?" ar daugelis kitu ir taip kiekvienoje pamokoje, tikrai klaidinantys, zmogus pamates kur as mokinuosi anglu kalbos vos is juoku nenumire, tokiu fraziu kaip viena paminejau realiai Anglai NEVARTOJA ir paklaustum anglo HOW ARE YOU KEEPING? tai pirsta prie smilkinio pridejes parodytu ir nekitaip, aciu dievui laiku likau ispeta ir nebepirkau pamoku, tikrai atvirai pasakius buciau pinigus sukisusi i bala, buciau kazko ismokus ,TAIP, bet ar butu taisyklinga?, NE! Zmogus kuris pats anglijoje gyvena ir moka anglu kalba, prase, kad pasakyciau siu pamoku kurejui ar kurejams patiems pasimokyti anglu kalbos ir neklaidinti zmoniu, juolabiau uz klaidinancia informacija dar imami pinigai, dieve, zmones nebukit tokie patiklus, o sio puslapio kurejams-issitaisykit klaidas, jei gaunate pinigus uz paslaugas, tai prasau suteikite deramas salygas mokintis anglu kalbos. Dabar isitikinau, kodel kai bandau angliskai kalbeti ismokusi zodzius is sicia, niekas manes nesupranta ir tuoj pradeda taisyt, kaip istikro reiktu taisyklingai sakyti, ATKREIPKITE DEMESI, dar kaip pastebejau kitu zmoniu komentarai, netoli atsilieka nuo manojo, kai komentuoja kad nera tikri del kokio zodzio ir t.t. ir jie teisus!, ACIU

Irute,nervus į konservus..O čia mokama ne kokio nors dialekto anglų kalbos,o norminės anglų kalbos.Įsivaizduok tokią situaciją-koks nors užsienietis išmoksta taisyklingai šnekėti lietuviškai ir nuvyksta į pačią tikriausią žemaitiją.Žemaitis sakytų ir kur tu mokeis tos kalbos,ir gal dar pirštą prie smilkinio pasuktų.Net man lietuvei kartais sunku suprasti žemaitį.Lygiai taip pat,kaip kartais anglas anglą sunkiai supranta.Taip,kad tiems anglų kalbos žinovams,Jūsų patarėjams pasiūlyk giliau pasidomėti anglų kalba. O man Č I A labai patinka ir šios pamokos labai padeda.Ačiū pamokų sudarytojams.