Skip to Content

Aštunta pamoka

Dėmesio! Jūs matote tik garsinės medžiagos ir konspekto pradžią. Užsisakykite dabar ir gaukite visą anglų kalbos pamoką, kurioje galėsite išklausyti tolimesnį įrašą, pamatyti video ir žodynėlį, taip pat turėsite progą įtvirtinti tarimą bei peržiūrėti užrašus. Visą medžiagą galėsite parsisiųsti mp3 formate!

Kodėl verta mokytis?

Įsigykite pamokas dabar!

1 pamoka - nemokama!

 

 

Aštuntos pamokos trukmė - 25 minutės. Tęsime pažintį su šalimis, jų sostinėmis, susipažinsime su tautybėmis ir kalbomis. Veiksmažodžio - būti - klausiamoji forma padės jums suvokti, kaip klausti klausimus. Prisiminsime ir papildysime susipažinimo dialogą, savo žinias pagilinsime įvairiomis frazėmis.

 

 

 

 

Nemokamos dalies trukmė - 10 minučių. Visa pamoka - 25 minutės

pamokos audio medžiaga

 

 

 

1 pamokos dalis

 

 - Hello, dear students. Good morning, Pauly
 
 -Good morning everyone, good morning, Joly.


 
Bet kuriuo paros metu, bet kurioje vietoje anglu24.lt jus nepailstamai mokys anglų kalbos mokytoja Jolanta ir studentas Paulius.

Mūsų laukia rimtas darbas tęsiant mokslus su veiksmažodžiu būti. Mokame jį asmenuoti, tad teigiamus sakinius jau sudarysime. Kartais užsieniečiai pramokę lietuvių kalbos sako - Aš būti studentas. Jis būti iš Latvija. Džiugu, kad žmonės išvis mokosi lietuvių kalbos, tai labai pagirtina. O jūsų nenorime gąsdinti, kad jei prastai žinosite anglų kalbą, nesusikalbėsite su pasauliu. Susikalbėsite. Žinoma susikalbėsite.  

Atskleisime nedidelę paslaptį - pati populiariausia kalba pasaulyje - netaisyklinga anglų kalba.

Relax and have fun - atsipalaiduokite ir mėgaukitės

 

Išverskime keletą sakinių į anglų kalbą:

Jie yra gydytojai - They are doctors

Ji yra iš Prancūzijos - She is from France

Mes esame studentai - We are students

Aš esu iš Vilniaus -  I am from Vilnius

Jis yra namie - He is at home

Tu esi darbe -  You are at work


 
Na o dabar pažiūrėkime, kaip sudaromi klausiamieji sakiniai. Pokalbyje svarbu mokėti ne tik atsakyti pašnekovui, bet ir pačiam mokėti jam užduoti klausimų.

Su veiksmažodžiu būti - to be - klausimai sudaromi lengvai. Tereikia veiksnį ir tarinį sukeisti vietomis. Veiksnys atsako į klausimą KAS?, tarinys - KĄ VEIKIA? Taigi, sakinyje He is at work, he ir is sukeičiame vietomis ir gauname:

Is he at work? - Ar jis yra darbe?


 
Teigiamas sakinys - you are a doctor, virsta klausimu:

Are you a doctor? - Ar jūs esate gydytojas?

Excellent. Dabar pažaiskime. Sakysime teiginius ir juos versime klausimais.

He is from Russia -  Is he from Russia?  - Ar jis yra iš Rusijos?

She is  an actress -  Is she an actress?  - Ar ji aktorė?

They are at home -  Are they at home? -  Ar jie yra namuose?

It is a dog -  Is it a dog? - Ar tai yra šuo?

You are right - Are you right? - Ar tu teisus?

I am lost - Am I lost? - Ar aš pasiklydau?

  


Komentarai

Beer

;)great

Man,tai amžinasis šakis,nemoku rašyti angliškai,dažnai suprantu puikiai,bet kei reikia kalbėti arba rašyti susimaunu,uh Sad(a

Ankščiau buvo nemokama,o dabar Sad(

Beer Beer Beer Beer Beer Beer Beer Beer Beer

visi giria anglu.visiem patariu pirkti kniga Apsimoka gal kiti ir nori perkalbeti jai nori pirk kitiem paskyk aik jus zinote Laughing out loud pirkite labai reklaminu laibai gera kniga.nusipirkau laimingas mokinuosi ir gerai. Laughing out loud ;D

Tai jau tikrai ,kad kiekvieno teise rinktis .Ir nereikia cia aiskinti jog jokios naudos ar neapsimoka pirkti Sad .Kam neapsimoka ,tas tegul ir neperka.O pabandyti tikrai patarciau visiems Wink Nepabandes nesuzinosi ar "TAU" apsimoka,ar ne.Cia manau dar ir nuo sugebejimo priklauso Tongue.Kas be ko ir nuo noro.Manau su didelem pastangom viskas imanoma.
Sekmes Wink

Love VERY GOOD LESSON.I am very happy! Thank you Jolie and Paul. KAI PRADĖSIU DAUGIAU BENDRAUTI SU DRAUGAIS MANAU IŠMOKSIU JUOS SUPRASTI IR ATSAKYTI .Dar nusipirkau literatūros pirmokam ir visokių kitokių įdomių dalykų , kurie man padeda mokytis.

Vytasaba-kiekvieno teisė rinktis. Jei tavo nuomone pamokėlės nevertos savo kainos,tai kas tave verčia lankytis šiame puslapyje?

na as klausau jes ir uzsirasineju i sasiuvini bet kaip naini i darba visai nieko nebesuprantu atrodo ir ismokau gal ajriai kitai viska taria negu anglai

Ne uz sias pamokelias labai daug reiketu moketi jie tau padare nnuolaidao tu nori,kadjie tau dar iki 2lt nuleistu?Tai didziule nuolada kuria jie daro dar dabar.

uz tokias pamokeles maximum butu galima moketi 2lt

Man labai patinka pamokeles, su malonumu mokausi

aš kaptik ieškau pašnekovo nes noriu išmokt bendraut manau tai padės,galiu duot nir tau mantai savo 867306526 Wink

Isvykau i uzsieni visiskai nemokedamas anglu kalbos,nes mokykloje mokiaus tik rusu ir vokieciu kalbas.Tad buvau priverstas mokintis anglu,nes darbe kasdien tenka bendrauti tik angliskai.Ieskodamas internete atradau si projekta ir taip kasdien klausydamas pramokau anglu kalba:)Dabar juokas paima kai prisimenu pirmas savaites uzsienyje,kai kiti vertejavo man ka sako uzsienieciai,nes siandien as jau pats vertejauju tiems patiems zmonems kurie man vertejavo:)))Tad is praktikos pasakau,imanoma kalba ismokti,jei turit bent truputi noro:)Zinoma reikia ir papildomai mokintis,as pats asmeniskai ziuriu filmus tik angliskai arba kartais su lietuviskais titrais- tai taip pat labai padeda mokintis:))Tad ir toliau tobulinu sia kalba ir noriu pasiulyti bendrauti tarpusavi angliskai,jei kas norite rasykite,mielai pabendrausiu- Mantas.Kalvaitis@gmail.com Sekmes moksluose:))

klausau vis klausai ir niekaip nesigauna ,nesuprantu Sad( o atrodo tiek mokejau uk uk isbuvau metus daugiau ir cia visiskai kitaip negu ka as ten mokejau.

nieko neismoko Sad( Sad( Sad( Sad( Sad( ,galetu but nemokama Puzzled Tongue

linksama!!!

Smile Smile man patinka

Super,labai patiko pamokele.Smile

Laba diena. Ačiū Jums labai.

na as pradejau mokintis pries 3menesiu taj dabar jau kaip ismokes pamokas Smile klausiau nei daug nei mazai po 4-6 valandas per para Smile

per kiek laiko ismokot sias pamokeles?

Oksanele nedaryk klaidu Smile

I like yuo;-)

Steve VASARA--SUMMER Wink Wink Wink

Ačiū už pastabumą Smile Netikslumas ištaisytas ir perkeltas į skliaustelius. City vertime norėjome pabrėžti, kad taip vadinami tik dideli miestai.

kodel yra kur zodinelis ir tarimas parasyta city tipo parasyta didelis miestas o niera zodelio big dadieta turietu buti big city.

Noriu moketi anglu kalba!!!! Pagalbos!!!
Wink

Wink Smile Wink