Skip to Content

Anglu24 puslapio naujienos

2014 metų, spalio 3 d.
Nauja anglų kalbos pamokėlė Anglu24 blog'e. Carpet – kilimas. True or false? Atlikite pratimą ir sužinosite.

2014 metų, spalio 1 d. „Viena diena su puikiu mokytoju geriau nei tūkstantis dienų stropaus mokymosi“ – taip teigia japonų patarlė. Naujas straipsnis: "Mokytojų diena: originalios staigmenų ir dovanų idėjos".

2014 metų, spalio 1 d. Anglu24.lt - jau 5 metai su Jumis!
Prieš 5 metus - 2009 m. spalio 1 d. - startavo Anglu24.lt pamokos internete. Šiandien mes džiaugiamės virš 45 tūkst. narių. Ačiū, kad esate kartu ir mokotės anglų kalbos su mumis.

2014 metų, rugsėjo 26 d.
Pradedame pamokėlių seriją, kur jūs sužinosite daiktų, kurie jus supa, pavadinimus, bei išmoksite teisingai suformuluoti ir užduoti klausimą esamajame laike - Nemokamos anglų kalbos pamokos

2014 metų, rugsėjo 24 d.
Čarlzo ir Dianos vedybų pompastika visiškai neatspindėjo tikrųjų jausmų. Dar iki vestuvių, vieno pokalbių šou metu, vedėjas paklausė sužadėtinių, ar jie myli vienas kitą. Diana sušuko: „Žinoma, taip!“, o Čarlzas išlemeno: „Žiūrint kokią prasmę jūs suteikiate žodžiui „meilė“. Skaitykite Anglu24 blog'e "Princas Čarlzas ir Kamila: 35 metai uždraustos meilės".

2014 metų, rugsėjo 21 d.
Jungtinėje Karalystėje gyvenantys imigrantai, norintys gauti Britanijos pilietybę, privalo išlaikyti Gyvenimo Jungtinėje Karalystėje (anglų kalba „Life in the UK“) testą.

2014 metų, rugsėjo 12 d.
Nauja anglų kalbos pamokėlė - dėmesys skaitymui. Atidžiai perskaitykite arba paklausykite pasakojimą ir atlikite užduotį.

2014 metų, rugsėjo 11 d.
"Karšta" tema "Didžiosios Britanijos vaikų grobikai: kiek veidų jie turi?". Parašykite savo nuomonę.

2014 metų, rugsėjo 7 d.
Didžiosios Britanijos paplūdimiai – tikras šalies pasididžiavimas. Naujas Anglu24 blog straipsnis - virtuali kelionė po paplūdimius.

2014 metų, rugsėjo 5 d.
Nauja anglų kalbos pamokėlė - gvildename šeimos temą. Paklausykite trumpo pasakojimo ir įsidėmėkite mūsų herojaus šeimos narius. Patikrinsime jūsų atmint.

2014 metų, rugsėjo 4 d.

Jau kelias dienas Didžiosios Britanijos saugumo tarnybos dirba lyg ant adatų. Jų tikslas – neleisti terorizmo bangai įsilieti į šalies vidų. Skaitykite Didžioji Britanija – ant teroro išpuolio slenksčio?

2014 metų, rugpjūčio 31 d.
Pirmadienis, antradienis ir trečiadienis – tinkamiausios dienos tuoktis. Ketvirtadienis žada praradimus, o penktadienis dar blogiau – mirtį. Visas straipsnis Anglu24 blog'e: Vestuvių papročiai Anglijoje: juokų laidymas ir ilgaamžis tortas

2014 metų, rugpjūčio 29 d.
Nauja anglų kalbos pamokėlė - dėmesys gramatikai, t.y. paprastajam esamajama laikui. Šiek tiek teorijos ir, žinoma, pratimas žinioms įtvirtinti.

2014 metų, rugpjūčio 28 d.
Ar  pačiam vaikui nuo mažumės būtina žinoti visas atsiradimo ypatybes? Kas yra lytiniai santykiai, kaip pastoti ar, atvirkščiai, saugotis nuo to – klausimai, kuriuos Jungtinės Karalystės liberaldemokratai siūlo aiškinti septynmečiams. Visą straipsnį skaitykite Lytinis švietimas D. Britanijoje: kuo anksčiau, tuo geriau?

2014 metų, rugpjūčio 24 d.
Jungtinės Karalystės sostinėje, Londone, lietuviai pirmauja pagal nusikaltimų skaičių. Liūdniausia, kad aplenkiami netgi didesnių valstybių atstovai. O kai kurie nusikaltimai – sunkiai suvokiami… Naujas straipsnis Anglu24 blog'e: Lietuvių nusikaltimai Didžiojoje Britanijoje – didelė gėda doriems tautiečiams.

2014 metų, rugpjūčio 22 d.
Nauja anglų kalbos pamokėlė - mokysimės teisingai rašyti žodžius paklausius, kaip jie tariami. Nemokamos anglų kalbos pamokos ruošiamos remiantis unikalia ManoAnglu.lt metodika.

2014 metų, rugpjūčio 16 d.
Iki šiol didžiausi konfliktai kildavo tarp lietuvių ir Norvegijos vaikų teisių apsaugos – Barnevernet – darbuotojų. Tačiau vaikų atėmimai vyksta ir Didžiojoje Britanijoje. Kas geriau? Kartais perdėtas dėmesys vaikų teisėms ar jokio dėmesio nerodymas? Skaitykite: "Vaikų atiminėjimas Didžiojoje Britanijoje: kaip to išvengti?"

2014 metų, rugpjūčio 9 d.
Naujausių tyrimų duomenimis net 64 % britų pasisako prieš jungimąsi prie Euro zonos. Naujausių tyrimų duomenimis net 64 % britų pasisako prieš jungimąsi prie Euro zonos. Plačiau skaitykite: "Kodėl Didžioji Britanija kratosi euro?"

2014 metų, rugpjūčio 8 d.
Anglu24 blog'e pradedame nemokamų anglų kalbos pamokėlių ciklą. Kiekvienoje pamokėlėje rasite teorinę dalį ir interaktyvų testą. Kiekvieną savaitę jums paruošime po 1 naują pamoką. Visas pamokas rasite čia.

2014 metų, rugpjūčio 6 d.
Anglu24 blog'e naujas straipsnis "Lietuviai širsta: „Babajai, palikit mūsų merginas ramybėj!“. Trumpai papasakosime, kas būdinga babajui-apgavikui. Norėdamas apsukti galvą ir išpešti naudos, jis tampa aukščiausio lygio romantiku. Būsite apipilta dėmesiu ir rožių žiedlapiais, o po to – palikta prie suskilusios geldos. Skaityti daugiau

2014 metų, rugpjūčio 5 d.
Siekdami padėti spręsti aktualias gyvenimo Anglijoje problemas bei supažindinti su šios šalies kultūra, rašome Anglu24 tinklaraštį. Ar kada susimąstėte, kodėl anglams reikia dviejų vandens čiaupų? Atsakymas sužinokite straipsnyje Kodėl britams reikia dviejų vandens čiaupų?

2014 metų, liepos 24 d.
Lietuvoje siaučiant tikriems vasariškiems karščiams idealus laikas atostogauti. O kaip gi atostogauja anglai? Naujausias Anglu24 blog įrašas: Ar išdrįstumei atostogauti kaip anglas?

2014 metų, birželio 17 d.
Dovanojame 2 bilietus apsilankyti pasirinktame Forum Cinemas filme. Kaip gauti dovaną, sužinosite ką tiks startavusiame Anglu24 BLOG.

2014 metų, balandžio 22 d.
KONKURSAS! Laimėkite naujausią A. Čekuolio knygą. Daugiau informacijos čia.

2014 metų, vasario 18 d.
Aplankykite mus Knygų mugėje vasario 20-23 d. Litexpo parodų rūmuose! Mus rasite 3 salėje. Lauksime Jūsų!

2013 metų, spalio 1 d.
Prieš 4 metus startavo Anglu24.lt projektas - anglų kalbos kursai internete. Šiandien mes džiaugiamės beveik 40 tūkst. narių! Ačiū, kad esate kartu ir mokotės anglų kalbos su mumis.

2013 metų, gegužės 21 d.
KONKURSAS!  Kas, jūsų nuomone, žymiausias ar labiausiai pagarsėjęs lietuvis Anglijoje? Kodėl? Sąlygos ir prizai čia.

2013 metų, balandžio 4 d.
Svarbi informacija! Nuo šiol visų pamokų video medžiagą galite patogiai žiūrėti išmaniuosiuose telefonuose ir planšetėse (iOS ir Android operacinėse sistemose). Anglų kalbos kursai jūsų telefone!

2013 metų, kovo 1 d.
Po nedidelės pertraukėlės, atnaujintas, kokybišku turiniu papildytas interaktyvus anglų kalbos mokymosi portalas - http://manoanglu.lt. Anglų kalbos kursai skirti mokytis prie kompiuterio. Išbandykite!

2013 metų, sausio 28 d.
Startavo dar vienas kalbų projektas - ispanų kalbos pamokos - http://ispanu24.lt. Įgarsiname su tikrais ispanais. Startuojame su 5 pamokoms, pirma pamoka yra visiškai nemokama. Išbandykite!

2012 metų, gruodžio 12 d.
Ilgai lauktas ir jau oficialus http://norvegu24.lt startas. Pradedame su penkiomis norvegų kalbos pamokomis. Visos pamokos yra ruošiamos ir įgarsinamos pačioje Norvegijoje su tikrais norvegais. Išbandykite pirmą pamoką nemokamai!

2012 metų, lapkričio 6 d.
Atnaujintas patikimas ir greitas apmokėjimas iš Paypal . Daugiau informacijos rasite paspaudę Pirkti. Šiuo metodu taip pat galite lengvai, neturint Paypal paskyros, apmokėti iš bet kokios šalies su debetine/kreditine kortele.

2012 metų, spalio 24 d. - Naujas projektas - ManoAnglu.lt
Pristatome naująjį mūsų projektą anglų kalbos kursaihttp://manoanglu.lt. Tai mokomieji pratimai norintiems lavinti klausymo, kalbėjimo, rašymo, tarimo ir skaitymo įgūdžius savarankiškai. Išbandykite nemokamai ir labai lauksime Jūsų atsiliepimų bei nuomonių.

2012 metų, spalio 19 d.
Saugus ir patogus apmokėjimas už anglų kalbos kursus. Kaip įsigyti pamokas PayPal?

2012 metų, spalio 19 d.
Atnaujinti testai jau veikia! Spręskite ir tobulėkite. Anglų kalbos kursai jūsų laukia!

2012 metų, spalio 17 d.
Teminiai pamokų testai šią savaitę dėl atnaujinimo darbų neveiks. Kol kas galite tobulinti rašymo įgūdžius interaktyviame rašybos teste. Anglų kalbos kursai pritaikyti mokytis interaktyviai.

2012 metų, spalio 15 d.
Konkursas - "Kaip išlikti sveikam šį rudenį". Parašykite savo patarimus. Ne tik pataisysime klaidas, bet ir padovanosime Anglu24.lt puodelį su staigmena jame! Taisykles rasite čia. Mūsų anglų kalbos kursai - greičiausias būdas išmokti.

2012 metų, spalio 2 d.
Vėstant orams gal pravers mielas puodelis karštai arbatai ar kavai? Dovanojame firminį Anglu24.lt puodelį įsigijusiems visą pamokų paketą.
*Po pirkimo parašykite info@anglu24.lt tikslų adresą, kur ir kam išsiųsti puodelį. Pristatymas Lietuvoje (išskyrus į Kuršių Neriją) nemokamas.

2012 metų, rugsėjo 11 d.
Kimbame į mokslus kartu? Puslapio apačioje atsirado Pagalba. Jei turite klausimų, drąsiai rašykite, pabendrausime gyvai. Jei ko nors nerandate, galėsime jus nukreipti į reikiamą tinklapio vietą.

2012 metų, rugpjūčio 30 d.
Dabar PAŽENGUSIŲ LYGIS 76 Lt vietoj 95 Lt ir firminis Anglu24.lt puodelis dovanų!
*Po pirkimo parašykite info@anglu24.lt tikslų adresą, kur ir kam išsiųsti puodelį. Pristatymas Lietuvoje (išskyrus į Kuršių Neriją) nemokamas.

2012 metų, rugpjūčio 20 d.
Įkelta 50-a anglų kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 26 minutės. Šioje pamokoje ne tik susipažinsime su esamuoju atliktiniu laiku, sporto žodynu, bet ir dar pasimokysime, kaip pasakyti savo nuomonę, sutikti ar nesutikti su kitais ir apibendrinti savo kalbą.

2012 metų, rugpjūčio 16 d.
Įkelta 49-a anglų kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 23 minutės. Šioje pamokoje mokysimės drąsinti kitus įsijungti ir įsiterpti į pokalbį, sutikti ir nesutikti su kitų nuomone, paprašyti paaiškinimo. Taip pat išmoksime iš būdvardžių pasidaryti prieveiksmius ir jų laipsniavimo. Pasiūlysime šiek tiek muzikos - mums dainuos viešnia.

2012 metų, rugpjūčio 7 d.
Įkelta 48-a anglų kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 25 minutės. Anglų kalbos žinojimas ne tik palengvina ir pagyvina mūsų gyvenimą, bet tuo pačiu gali sudaryti sąlygas ir verslą praplėsti. Taigi, pasimokysime šiek tiek verslo žodyno. Taip pat Jūsų laukia viešnia ir pokalbis su ja apie knygas ir skaitymą.

2012 metų, liepos 26 d. - Naujas projektas Vokieciu24.lt
Pristatome naująjį mūsų projektą http://vokieciu24.lt! Išbandykite nemokamą pirmą pamoką ir labai lauksime Jūsų atsiliepimų bei nuomonių. Tikimės, kad su kibsite mokytis naujos kalbos - smagiai ir lengvai!

2012 metų, gegužės 31 d.
Įkelta 47-a anglų kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 24 minutės. Sveikata mūsų turtas, taigi pasimokykime saugoti ją. Šioje pamokoje išmoksime daug žodžių apie sveikatą. Pasimokysime duoti patarimus su modaliniu veiksmažodžiu should, kuris reiškia taktišką patarimą, būtinumą arba siūlymą. Susipažinsime su mūsų draugu iš Vokietijos  - būsimu gydytoju.

2012 metų, gegužės 14 d.
Įkelta 46-a anglų kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 25 minutės. Šioje pamokoje pasidomėsime modalinių veiksmažodžių privalėti ir reikėti vartojimu bei praplėsime žodyną apie tai, kas kaba spintoje.Taip pat jūsų laukia svečias iš Didžiosios Britanijos.

2012 metų, balandžio 11 d.
Įkelta 45-a anglų kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 23 minutės. Šią pamoką skirsime tikrinamiesiems klausimams. Mus šį kartą aplankė puikiai kalbantis angliškai svečias iš Kinijos, o pabaigoje jūsų laukia labai įdomus galvosūkis.

2012 metų, kovo 7 d.
Įkelta 44-a anglų kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 22 minutės. Šioje pamokoje pasimokysime daug žodžių ir posakių, kurių gali prireikti pietaujant ar vakarieniaujant mieste. Taip pat jūsų laukia keletas dialogų restorane. Svečiuose sulauksime lietuvės, kuri gyvena Belgijoje.

2012 metų, kovo 5 d. PAVASARINĖ AKCIJA!
Tik iki kovo 8 d. imtinai, įsigijus pradinio lygio pamokų paketą už 116 Lt, dovanosime 6 temines pamokas. Dovanos vertė - 30 Lt. Dovanojamos pamokos bus aktyvuotos po pirkimo.

2012 metų, kovo 1 d.
Su pavasariu! Nuo šiol galite atsisiųsti visų pamokų užrašus PDF formatu į savo kompiuterį ir atsispausdinti. Juos rasite „Parsisiųsti“ skiltyje kiekvienos pamokos pabaigoje. Smagaus mokymosi!

2012 metų, vasario 13 d.
Įkelta 43-a anglų kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 22 minutės. Šį kartą mūsų laukia rimtas darbelis. Mokysimės sudaryti netiesioginius klausimus. Pamokoje lankysis svečias iš pačios Europos širdies, tai belgas, kurį pamokysime virti cepelinus.

2012 metų, vasario 3 d.
Baigėsi rašinėlio konkursas „Sniego belaukiant“. Sulaukėme ne tik sniego, bet ir įsimintino šaltuko. Ačiū visiems dalyvavusiems ir sveikiname nugalėtojus!

2012 metų, sausio 27 d.
Įkelta 42-a anglų kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 22 minutės. Studijuosime paprastąjį būsimąjį laiką. Klausysimės lenkės ir slovakės pokalbio telefonu. Ką gi jos planuoja? Mokysimės žodžių ir posakių, kurių prireiks keliaujant autobusu ar traukiniu. Taip pat išmoksime paklausti kelio ir nurodyti, kur eiti.

2012 metų, sausio 23 d.
Įkelta 41-a anglų kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 23 minutės. Pamokos tema - laikas. Dėmesį skirsime skaičiams, skaitvardžių darybai priešdėlių pagalba. Rimtai padirbėsime su žodynu, kurio tikrai prireiks keliaujant lėktuvu. Pabaigoje pasiklausysime viešnios iš Pietų Korėjos pasakojimo apie jos pilną netikėtumų kelionę.

2012 metų, sausio 11 d.
Dalyvaukite rašinėlio konkurse "SNIEGO BELAUKIANT", išbandykite savo anglų kalbos žinias ir laimėkite prizus! Taisykles rasite čia.

2012 metų, sausio 9 d.
Įkelta 40-a anglų kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 24 minutės. Pasimokysime netaisyklingų veiksmažodžių, pakalbėsime kada vartoti paprastą būtąjį laiką, o kada esamąjį atliktinį. Taip pat paklausysime Pauly ir Leonardo  pokalbio telefonu, kuriame jie vartoja abu šiuos laikus. Kas dar? Išmoksime rezervuoti viešbutį.

2011 metų, gruodžio 21 d.
Sveikiname su artėjančiom Šv. Kalėdomis ir linkime jums labai gražių švenčių! Ta proga dovanojame visiems Tridešimt devintą anglų kalbos pamokėlę. Trukmė - 26 minutės. Šioje pamokoje nagrinėsime esamąjį atliktinį laiką ir trečiąją veiksmažodžių formą. Jūsų laukia daug pavyzdžių. Taip pat mokysimės reikšti savo nuomonę, sakyti, ką kiti žmonės mano ir teirautis kitų žmonių nuomonės.

2012 metų, sausio 27 d.
Įkelta 42-a anglų kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 22 minutės. Studijuosime paprastąjį būsimąjį laiką. Klausysimės lenkės ir slovakės pokalbio telefonu. Ką gi jos planuoja? Mokysimės žodžių ir posakių, kurių prireiks keliaujant autobusu ar traukiniu. Taip pat išmoksime paklausti kelio ir nurodyti, kur eiti.
 
2012 metų, sausio 23 d.
Įkelta 41-a anglų kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 23 minutės. Pamokos tema - laikas. Dėmesį skirsime skaičiams, skaitvardžių darybai priešdėlių pagalba. Rimtai padirbėsime su žodynu, kurio tikrai prireiks keliaujant lėktuvu. Pabaigoje pasiklausysime viešnios iš Pietų Korėjos pasakojimo apie jos pilną netikėtumų kelionę.
 
2012 metų, sausio 11 d.
Dalyvaukite rašinėlio konkurse "SNIEGO BELAUKIANT", išbandykite savo anglų kalbos žinias ir laimėkite prizus! Taisykles rasite čia.
 
2012 metų, sausio 9 d.
Įkelta 40-a anglų kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 24 minutės. Pasimokysime netaisyklingų veiksmažodžių, pakalbėsime kada vartoti paprastą būtąjį laiką, o kada esamąjį atliktinį. Taip pat paklausysime Pauly ir Leonardo  pokalbio telefonu, kuriame jie vartoja abu šiuos laikus. Kas dar? Išmoksime rezervuoti viešbutį.
 
2011 metų, gruodžio 21 d.
Sveikiname su artėjančiom Šv. Kalėdomis ir linkime jums labai gražių švenčių! Ta proga dovanojame visiems Tridešimt devintą anglų kalbos pamokėlę. Trukmė - 26 minutės. Šioje pamokoje nagrinėsime esamąjį atliktinį laiką ir trečiąją veiksmažodžių formą. Jūsų laukia daug pavyzdžių. Taip pat mokysimės reikšti savo nuomonę, sakyti, ką kiti žmonės mano ir teirautis kitų žmonių nuomonės.
 
2011 metų, lapkričio 5 d.
Įkelta 38-a anglų kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 27 minutės. Sužinosime kuo skiriasi interesting nuo interested, užmesime akį į vieną iš dažniausiai sutinkamų frazinių veiksmažodžių - to be. Taip pat mokysimės pasiūlyti, priimti pasiūlymą ir atsisakyti.
 
2011 metų, spalio 24 d.
Pirkite VISAS - keturiasdešimt vieną - Anglu24.lt esančias pamokas, gaukite 25 proc. nuolaidą ir dar naują firminį Anglu24 puodelį! Puodelio dovanojimo sąlygas rasite čia.
 
2011 metų, spalio 14 d.
Įkelta 37-a anglų kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 24 minutės. Gilinsime žinias apie būtąjį tęstinį laiką – Past Continuous, taip pat dėmesio skirsime judėjimą reiškiantiems prielinksniams. Bendrausime su mūsų draugu iš Ispanijos. Pamenate jo vardą?
 
2011 metų, spalio 12 d.
Nuo šiol daug patogiau galite įsigyti Anglu24 pamokėles. Pamokos suskirstytos patogiais paketais pagal lygius ir temas. O geriausia naujiena, kad visiems, net ir po 10 pamokų, paketams taikomos patrauklios nuolaidos - net 20 proc.!
Išbandykite čia.
 

2011 metų, rugsėjo 28 d.
Įkelta 36-a anglų kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 25 minutės. Nagrinėsime modalinių veiksmažodžių vartojimo subtilybes, pasimokysime kalbėti apie orą. Taip pat paklausysime orų prognozės, kurią mums paskaitys mūsų pamokėlės svečias, kuriam Lietuvoje tikrai šalta.

2011 metų, rugsėjo 19 d.
Jau turime Anglu24 šūkio nugalėtojus! Sveikiname prizininkus! Visą informaciją rasite forume. Ačiū viesiems už aktyvų dalyvavimą. 

2011 metų, rugsėjo 09 d.
Įkelta 35-a anglų kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 27 minutės. Gilinsimės į paprastąjį būtąjį laiką - Past Simple, jo vartojimą, veiksmažodžių antrųjų formų rašymo ypatumus, klausimų sudarymą. Deividas (svečias iš 34 pamokos) papasakos savo įspūdžius apie Lietuvą ir lietuvius.

2011 metų, rugsėjo 06 d.Sudarėme Jums 42 klausimų testą iš 21 - 30 pamokų. Anglų kalbos testas yra nemokamas. Pasitikrinkite savo anglų kalbos žinias!

2011 metų, rugpjūčio 31 d.
Įkelta 34-a anglų kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 27 minutės.Toliau domėsimės Esamojo tęstinio  - Present Continuous - laiko vartojimo ypatybėmis ir sužinosime, kada vietoj jo vartojama Present Simple laiko forma. Jūsų laukia daug naujų žodžių, taip pat praturtinsime apsipirkimo žodyną ir pasiklausysime mūsų svečio istorijos apie jo nuotykius Turkijos turguje.

2011 metų, rugpjūčio 05 d.
Įkelta 33-a anglų kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 24 minutės.Skirsime daug dėmesio gramatikai, mokysimės teisingai vartoti esamąjį tęstinį  – Present Continuous - laiką ir nagrinėsime vietos prielinksnius at, in, on, under, over ir daugelį kitų. Įdomu bus sužinoti angliškų žodžių neangliška kilmę.

2011 metų, liepos 26 d.
Skelbiame KONKURSĄ! Padėkite mums sukurti ir išrinkti Anglu24.lt šūkį ir laimėkite visą anglų kalbos kursą! Pasiūlymus rašykite čia arba siųskite el. paštu info@anglu24.lt iki rugpjūčio mėn. 31 dienos.

Finalistus ir balsavimą paskelbsime rugsėjo mėn. 12 dieną.

2011 metų, liepos 26 d.
Įkelta 32-a anglų kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 23 minutės. Kalbėsime apie šeimos narius, gimines ir artimuosius. Didelį dėmesį skirsime neiginių ir klausimų sudarymui paprastuoju esamuoju laiku. Bendrausime su viešnia iš Pietų Korėjos vardu Rou!

2011 metų, liepos 15 d.
Norime pristatyti Jums daug naujienų. Pirma - prie mūsų anglu24.lt komandos prisijungė nauja mokytoja - Loreta. Antra - pradėjome intensyviai kurti naują anglų kalbos kursą pažengusiems, ir trečia -atsižvelgiant į daugumos anketose išsakytas pastabas, grįžtame prie įprasto Jums stiliaus ir dovanojame visiems 31-ą anglų kalbos pamoka!

2011 metų, gegužės 03 d.
Naujiena gyvenantiems Didžiojoje Britanijoje. Nuo šiol yra galimybė apmokėti už anglų kalbos pamokas per Didžiosios Britanijos bankų elektroninės bankininkystės sistemas. Jas rasite čia, po pamokų pasirinkimo.

2011 metų, balandžio 19 d.
Įkelta 37-a anglų kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 21 minutė.  Tema - Work (2). Kalbėsime apie aprangą, sužinosite kaip elgtis darbo interviu metu, ką vertėtų kalbėti ir kaip atrodyti. Taip pat Jūsų laukia 3 darbo interviu.

2011 metų, kovo 4 d.
Įkelta 36-a anglų kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 25 minutės. Tema - Work. Kalbėsime apie darbą, jo rūšis, atlyginimus. Papasakosime apie privilegijų ir motyvacijos sistemas darbe. Jūsų laukia trumpas galvosūkis su pareigomis bei 13 klausimų, kuriuos reikia pasiruošti prieš darbo interviu.

2011 metų, vasario 25 d.
Dėkojame Jums, sulaukėmė labai daug atsakymų į anketas. Jūsų vertinimai ir išsakytos pastabos padės mums tobulinti pamokėles, kad ir toliau būtų linksma mokytis su Anglu24!

Anglų kalbos pamokos buvo aktyvuotos visiems, kurie nurodė elektroninį paštą bei kurias pamokėles nori gauti dovanų.

2011 metų, vasario 22 d.
Dėmesio: Pranešimas visiems seniau registruotiems vartotojams, kurie gavo elektroninį laišką su anketa. Pamokos bus dovanojamos tiem, kurie atsiųs užpildytą anketą iki 2011 m. vasario 23 dienos, 24h.

2011 metų, vasario 14 d.
Įkelta 35-a anglų kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 16 minučių. Tema - Shopping (2). Kalbėsime apie automobilio pirkimą, skambinsime pardavėjui. Pasakosime apie internetinę prekybą, internetinius aukcionus bei keisčiausias prekybos vietas pasaulyje. Aplankysime knygyną, vaistinę bei eisime grąžinti kamerą.

2011 metų, sausio 17 d.
Įkelta 34-a anglų kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 21 minutė. Tema - Shopping. Kalbėsime apie dovanų pirkimą, mokysimės didelėse parduotuvėse esančių skyrių pavadinimus, apsipirkinėsime turguje, prekybos centre, mėsinėje bei žuvies parduotuvėje. Taip pat jūsų laukia idomi istorija apie kinų zodiako ženklus.

2010 metų, gruodžio 31 d.
Įkelta 33-a anglų kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 22 minutės. Trečioji, paskutinė pamoka apie keliones. Mūsų laukia oro uostas, registracija, muitinė bei apsipirksimas tax-free parduotuvėje. Skrisime į Ameriką, užsisakinėsime maisto, kalbėsimės universitete bei planuosime smagią kelionę į Aliaską!

2010 metų, gruodžio 22 d.
Nesugalvojate ką padovanoti per Kalėdas? Praktiška dovana - anglų kalbos pamokos internete! Padovanokite pamokėles artimiesiems, draugams, kolegoms ar kaimynams. Dovanų kuponą galėsite atsispausdinti ir iškart dovanoti ar gražiai supakuotą padėti po eglute! Dovanoti

2010 metų, gruodžio 10 d.
Įkelta 32-a anglų kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 18 minučių. Toliau kalbėsime apie keliones, mokysimės daug naujų žodžių, bendrausime su kelionių agentų ir užsakysime skrydį į Ameriką, vyksime į ambasadą dėl vizos bei planuosime kelionę. Smagaus mokymosi!

2010 metų, lapkričio 21 d.
Sudarėme Jums 40 klausimų testą iš 11 - 20 pamokų. Anglų kalbos testas yra nemokamas. Pasitikrinkite savo anglų kalbos žinias!

2010 metų, spalio 29 d.
Šiandieną startavome naują pre-intermediate anglų kalbos lygį. Šia proga dovanojame Jums visiems 31-ą anglų kalbos pamoką. Pamokos trukmė - 16 minučių. Pristatysime naują mokytoją, kalbėsime apie keliones ir viešbutį. Jūsų laukia dialogai tik anglų kalba, tačiau neišsigąskite, jums padės video medžiaga, žodynėlis ir užrašai.

2010 metų, spalio 26 d.
Atnaujinta svetainės išvaizda. Tikimės jog jums tai patiks ir bus lengviau surasti norimą medžiagą. Taip pat optimizuotas svetainės veikimas. Pamokų puslapiai nuo šiol atsivers ypač greitai!

2010 metų, spalio 5 d.
Naujiena aktuali gyvenantiems užsienyje! Nuo šiol atsiskaityti už anglų kalbos pamokas galima kreditinėmis kortelėmis - Visa, Visa Electron, MasterCard bei Maestro.

2010 metų, rugsėjo 2 d. Sveikiname Jus visus su naujų mokslo metų pradžia. Šia proga anglu24 nariams dovanojame paskutinę pradinio lygio 30-ą pamoką! Pamokos trukmė - 22 minutės. Studijuosime artikelio the vartojimą, sužinosime kaip vartoti who ir what klausimuose. Kalbėsime apie sudėtinius sakinius ir jų subtilybes. Taip pat dar keletas frazių su prielinksniais ir Present Perfect – Esamojo atliktinio laiko daryba.

2010 metų, rugpjūčio 16 d įkelta dvidešimt devinta anglų kalbos pamoka.Trukmė - 21 minutė. Šioje pamokoje kalbėsime apie žodžius a little ir a few, kurie reiškia mažai, nedaug, mokysimės patarti su modalinio should pagalba. Pasimokysime naujų žodžių, kurie mums praverčia ofise ar darbo kabinete ir mokykloje, universitete. Sužinosime kada vartojami įvardžiai mine, yours, hers ir kiti. Taip pat susipažinsime su žodžių one ir ones vartojimu kalboje.

2010 metų, liepos 27 d įkelta dvidešimt aštunta anglų kalbos pamoka.Trukmė - 24 minutės. Šioje pamokoje kalbėsime apie žodį 'enough' - pakankamai, apie 'tag questions', kurie visada pravers šnekamojoje kalboje ir dar - neliksime abejingi sveikatai. Keletas prielinksnių papildys mūsų žinias.  O taip pat įspėjamieji ženklai ir liepiamoji nuosaka.

2010 metų, liepos 18 d įkelta dvidešimt septinta anglų kalbos pamoka.Trukmė - 22 minutės. Sužinosime apie žodžius 'look, smell, feel, taste, sound'. Mokysimės jungti sakinius. Sužinosime, jog žodis 'too' turi ne vieną reikšmę. Pakalbėsime apie labai svarbius įvykius gyvenime. Išmoksime must ir mustn't, naudingas frazes, kurios reikalingos kasdien.

2010 metų, birželio 28 d įkelta dvidešimt šešta anglų kalbos pamoka.Trukmė - 22 minutės.Išmoksime kitą Present Continuous laiko reikšmę, taip pat mokysimės pasakyti apie savo ketinimus, vartojant išraišką 'going to do something', kalbėsime apie sakinio struktūrą, veiksmažodžius do ir make, išmoksime vartoti dar kelis prielinksnius ir praeisime pro muitinę.

2010 metų, birželio 17 d įkelta dvidešimt penkta anglų kalbos pamoka.Trukmė - 23 minutės.Išmoksime have got išraišką, pakalbėsime apie žmonių charakterį ir įsidėmėsime klausimą - What is he/she like? - Koks jis/ji yra? Mokysimės esamąjį tęstinį laiką - Present Continuous Tense, prieveiksmius ir išgirsite kelis dialogus parduotuvėje.

2010 metų, birželio 8 d įkelta dvidešimt ketvirta anglų kalbos pamoka.Trukmė - 29 minutės. Jūsų laukia nauji išsireiškimai ir pokalbiai apie išvaizdą, būsimasis paprastasis laikas ir netaisyklingieji būtojo laiko veiksmažodžiai. Kalbėsime apie prielinksnius, žyminčius laiką ir pateiksime pokalbius klausiant krypties.

2010 metų, gegužės 20 d įkelta dvidešimt trečia anglų kalbos pamoka. Trukmė - 26 minutės. Pateiksime pokalbį telefonu užsakant viešbutį ir atvykus į viešbučio priimamąjį. Mokysimės būtojo laiko taisyklingųjų veiksmažodžių tarimo, pateiksime pasakojimą būtuoju laiku ir kalbėsimės apie labai svarbius žodelius - prielinksnius.

2010 metų, balandžio 30 d įkelta dvidešimt antra anglų kalbos pamoka. Ją sudaro net 31 minutė! Pateiksime keletą pokalbių šnekamojoje kalboje. Išgirsite kaip kalbėti telefonu. Taip pat išmoksime dar vieną būdvardžių palyginimą ir mokysimės būtąjį paprastąjį laiką - Past Simple tense. Prisiminsime įvardžius bei pasimokysime jų vartojimo.

2010 metų, balandžio 3 d. Sveikiname Jus visus su šv. Velykomis ir visiems anglu24 bendruomenės nariams dovanojame 21 pamokėlę! Jos trukmė - 28 minutės. Prisiminsime veiksmažodį  to be būtajame laike, su kuriuo susipažinome praeitą pamoką. Išmoksime pasakyt gimimo datą ir pasimokysime daugiau kelintinių skaitvardžių. Pateiksime keletą naujų taisyklių apie artikelius a / the ir kada visai nerašome artikelio.

2010 metų, kovo 29 d. Atsirado naujas apmokėjimo už pamokėles būdas - grynaisiais pinigais bet kuriame Lietuvos banko skyriuje. Šis būdas yra labai paprastas, jums tereikia atsispausdinti kvitą arba nusirašyti duomenis ir apmokėti grynais pinigais artimiausiame banko skyriuje.

2010 metų, kovo 19 d įkelta dvidešimta anglų kalbos pamoka. Ją sudaro 27 minutės. Joje tęsime pažintį su would like ir būdvardžiais, pasikalbėsime apie filmus. Žodžių junginiai much/many, a lot of, lots of taip pat pasieks jus. Be to dar susipažinsime su nauju past simple tense - būtuoju paprastuoju laiku.

2010 metų, kovo 8 d. Nuo šiol už pamokėles galite atsiskaityti SMS žinute iš Norvegijos!

2010 metų, kovo 5 d. Šiuo metu vyksta svetainės perkelimo darbai į greitesnį serverį. Galimi laikini nesklandumai.

2010 metų, vasario 25 d įkelta devyniolikta anglų kalbos pamoka. Ją sudaro net 29 minutės.Kalbame apie būdvardžius, jų laipsniavimą, artikelio vartojimo su būdvardžiais subtilybes, išmoksime mandagiai siūlyti vartodami - Would you like? klausimą, bei labai naudingas frazes, naudojamas restorane ar kavinėje.


2010 metų, sausio 06 d įkelta septyniolikta anglų kalbos pamoka. Ją sudaro 25 minutės. Kalbėsime apie maistą, dažnumo prieveiksmius - visada, niekada, kartais ir kitus. Mokysimės klausimų su išsireiškimu - how often ir sužinosime kuo ypatingas klausimas - do you like?

2009 metų, gruodžio 20 d įkelta šventinė šešiolikta anglų kalbos pamoka. Ją sudaro 22 minutės. Jūsų laukia frazės, susijusios su Kalėdomis ir Naujaisiais metais, išmoksime Kalėdinių giesmių bei dainų, linkėti vieni kitiems mielų, širdies šilumos kupinų Kalėdų ir puikių Naujųjų metų. Taip pat sužinosime daugiau apie valandas. Pamoka yra dovanojama visiems anglu24 nariams! Linksmų švenčių ir smagių mokslų!

2009 metų, gruodžio 10 d įkelta penkiolikta anglų kalbos pamoka. Ją sudaro 22 minutės. Mokysimės daug skaičių. Kalbėsimės apie valandas, išmoksime paklausti - kiek valandų? Taip pat išgirsite apie vieną didžiausių ir įdomiausių pasaulio laikrodžių - Big Beną.

2009 metų, gruodžio 7 d įkelta keturiolikta anglų kalbos pamoka. Ją sudaro 21 minutė audio / video medžiaga. Bendrausime paprastuoju esamuoju (Present Simple) laiku, pakalbėsime apie įprastos dienos veiksmus, taip pat jūsų laukia dialogas angliškai su užsieniete. Suvaidinsime situaciją, kuomet du nepažįstamieji šnekasi angliškai.

2009 metų, gruodžio 1 d. Dėl ligos ir balso pokyčių anglų kalbos pamokų įgarsinimas trumpam atidedamas, tačiau dar turime viltį iki 2010 metų sausio 1 dienos pateikti jums 7 naujas pamokas.

2009 metų, lapkričio 27 įkelta trylikta anglų kalbos pamoka. Ją sudaro 24 minutės audio / video medžiaga. Toliau mokysimės Present Simple esamojo laiko veiksmažodžius, išgirsite tekstą apie šeimą bei jo vertimą. Praktikuositės sudaryti klausimus, bei išmoksite neiginius.

2009 metų, lapkričio 24 sukurtas anglų24.lt puslapis Facebook socialiniame tinkle.

2009 metų, lapkričio 18 įkelta dvylikta anglų kalbos pamoka. Ją sudaro 25 minutės audio / video medžiaga, daugiau nei 30 naujų žodžių ir išsireiškimų. Pamokoje kalbėsime apie šeimą, šeimos narius. Mokysimės žodžių junginių su prielinksniais bei sudaryti klausimus esamuoju paprastuoju (Present Simple) laiku. Taip pat į juos teigiamai arba neigiamai atsakysime.

2009 metų, lapkričio 12 įkelta vienuolikta anglų kalbos pamoka. Jūsų laukia net 26 minutės audio / video medžiagos. Smagaus mokymosi! 

2009 metų, lapkričio 4 įdėti žinių patikrinimo testai (1-10 pamokos). Testai nemokami, pasitikrinkite savo žinias!

2009 metų, spalio 31 mėnesio gimtadienis! Šia proga visiems per pirmajį mėnesį užsiregistravusiems vartotojams dovanojame dešimtą pamokėlę. Ji jau aktyvuota, tad smagaus mokymosi!

2009 metų, spalio 22 dieną startavo forumas! Kviečiame visus aktyviai dalyvauti.

2009 metų, spalio 20 dieną atsirado galimybė pirkti pamokėles SMS žinutėmis iš Lietuvos ir Didžiosios Britanijos

2009 metų, spalio 1 dieną startavo anglu24.lt portalas. Anglų kalbos pamokos internete.

 

Grįžti į pradinį puslapį