Skip to Content

 

 


  • 57 anglų kalbos pamokos
  • Pradinis ir pažengęs lygiai
  • Virš 26 val. video medžiagos


Nemokama pamoka
PRADEDANTIEMS

Nemokama pamoka
PAŽENGUSIEMS

Mokinių atsiliepimai


santinas
Sveiki, gyvenu UK, mokausi tik vaikščiodama, bėgiodama, nes prie kompo neturiu kantrybės. Anglų kalbos kursai puikūs, norisi pratęsimo... Ačiū

zigirena
Anglų kalbos kursai labai geri ir dar geriau, kad matosi kaip rašomas tas ar kitas žodis. Thank you!

pauliusb28
Mano nuomonė apie jūsų anglų kalbos kursus yra gera, nes čia medžiaga pateikiama vaizdžiai, tai garantuoja geresnę kokybiškesnę informaciją, tokios negausi niekur kitur. Ir dar ji gera tuo, kad ji pateikiama su pakartojimais, tai garantuoja aiškumą, kur net gali mokytis pirmokai ir kiti asmenys kuriuos domina anglų kalba ir nori tobulinti savo įgytas žinias.

vaidute6
Noriu padėkoti, kad įkūrėt šitą svetainę. Mokausi labai palengva, tačiau einu į priekį ir pastebiu, kad jau pradedu suprasti kinuose vieną kitą anglišką sakinį. AČIŪ DIDELIS Smile

martas
Hello, aš jau pusę metų Anglijoje ir niekaip nesisekė man tą anglų kalbą išmokt, kol neradau šito saito. Apie tokus anglų kalbos kursus seniai svajojau, neblogai man sekasi mokytis, o kur turėjau visokias kitas pamokas, tiesiog išmečiau, netikusios pamokos.

 

Naujienos


2014 metų, gruodžio 5 d.
Nauja - jau 19 - anglų kalbos pamokėlė Anglu24 blog'e. Ar mokate savaitės dienas? Kartus su Anglu24 BLOG pamokomis tikrai išmoskite.

 

2014 metų, lapkričio 27 d.
Anglu24 BLOG skaitykite: Anglai, bėkit paskui sūrį! Glosteršyro grafystėje vykstančios sūrio ridenimo varžybos išsiskiria savo patrakimu ir įžūlumu.

 

2014 metų, spalio 24 d.
Nauja - jau 16 - anglų kalbos pamokėlė Anglu24 blog'e. Ar mokate iš sakinio sudaryti klausimą? O jį parašyti? Kartus su Anglu24 BLOG pamokomis tikrai išmoskite.

2014 metų, spalio 22 d.
Anglu24 BLOG skaitykite: Britiškas pub’as – alaus ir linksmybių karalystė nuo XIX amžiaus. Pasiūlysime apsilankyti žymiausiuose Britanijos pabuose ir susipažinti su jų istorija ir, žinoma, pasigardžiuoti valgiais bei gėrimais.

2014 metų, spalio 3 d.
Nauja anglų kalbos pamokėlė Anglu24 blog'e. Carpet – kilimas. True or false? Atlikite pratimą ir sužinosite.

2014 metų, spalio 1 d. „Viena diena su puikiu mokytoju geriau nei tūkstantis dienų stropaus mokymosi“ – taip teigia japonų patarlė. Naujas straipsnis: "Mokytojų diena: originalios staigmenų ir dovanų idėjos".

2014 metų, spalio 1 d. Anglu24.lt - jau 5 metai su Jumis!
Prieš 5 metus - 2009 m. spalio 1 d. - startavo Anglu24.lt pamokos internete. Šiandien mes džiaugiamės virš 45 tūkst. narių. Ačiū, kad esate kartu ir mokotės anglų kalbos su mumis.

2014 metų, rugsėjo 26 d.
Pradedame pamokėlių seriją, kur jūs sužinosite daiktų, kurie jus supa, pavadinimus, bei išmoksite teisingai suformuluoti ir užduoti klausimą esamajame laike - Nemokamos anglų kalbos pamokos

2014 metų, rugsėjo 24 d.
Čarlzo ir Dianos vedybų pompastika visiškai neatspindėjo tikrųjų jausmų. Dar iki vestuvių, vieno pokalbių šou metu, vedėjas paklausė sužadėtinių, ar jie myli vienas kitą. Diana sušuko: „Žinoma, taip!“, o Čarlzas išlemeno: „Žiūrint kokią prasmę jūs suteikiate žodžiui „meilė“. Skaitykite Anglu24 blog'e "Princas Čarlzas ir Kamila: 35 metai uždraustos meilės".

2014 metų, rugsėjo 21 d.
Jungtinėje Karalystėje gyvenantys imigrantai, norintys gauti Britanijos pilietybę, privalo išlaikyti Gyvenimo Jungtinėje Karalystėje (anglų kalba „Life in the UK“) testą.

2014 metų, rugsėjo 12 d.
Nauja anglų kalbos pamokėlė - dėmesys skaitymui. Atidžiai perskaitykite arba paklausykite pasakojimą ir atlikite užduotį. Pamokėlės ruošiamos pagal unikalią ManoAnglu.lt metodiką.

2014 metų, rugsėjo 11 d.
"Karšta" tema "Didžiosios Britanijos vaikų grobikai: kiek veidų jie turi?". Parašykite savo nuomonę.

2014 metų, rugsėjo 7 d.
Didžiosios Britanijos paplūdimiai – tikras šalies pasididžiavimas. Naujas Anglu24 blog straipsnis - virtuali kelionė po paplūdimius.

2014 metų, rugsėjo 5 d.
Nauja anglų kalbos pamokėlė - gvildename šeimos temą. Paklausykite trumpo pasakojimo ir įsidėmėkite mūsų herojaus šeimos narius. Patikrinsime jūsų atmint.

2014 metų, rugsėjo 4 d.
Jau kelias dienas Didžiosios Britanijos saugumo tarnybos dirba lyg ant adatų. Jų tikslas – neleisti terorizmo bangai įsilieti į šalies vidų. Skaitykite Didžioji Britanija – ant teroro išpuolio slenksčio?

2014 metų, rugpjūčio 31 d.
Pirmadienis, antradienis ir trečiadienis – tinkamiausios dienos tuoktis. Ketvirtadienis žada praradimus, o penktadienis dar blogiau – mirtį. Visas straipsnis Anglu24 blog'e: Vestuvių papročiai Anglijoje: juokų laidymas ir ilgaamžis tortas

2014 metų, rugpjūčio 29 d.
Nauja anglų kalbos pamokėlė - dėmesys gramatikai, t.y. paprastajam esamajama laikui. Šiek tiek teorijos ir, žinoma, pratimas žinioms įtvirtinti.

2014 metų, rugpjūčio 28 d.
Ar  pačiam vaikui nuo mažumės būtina žinoti visas atsiradimo ypatybes? Kas yra lytiniai santykiai, kaip pastoti ar, atvirkščiai, saugotis nuo to – klausimai, kuriuos Jungtinės Karalystės liberaldemokratai siūlo aiškinti septynmečiams. Visą straipsnį skaitykite Lytinis švietimas D. Britanijoje: kuo anksčiau, tuo geriau?

2014 metų, rugpjūčio 24 d.
Jungtinės Karalystės sostinėje, Londone, lietuviai pirmauja pagal nusikaltimų skaičių. Liūdniausia, kad aplenkiami netgi didesnių valstybių atstovai. O kai kurie nusikaltimai – sunkiai suvokiami… Naujas straipsnis Anglu24 blog'e: Lietuvių nusikaltimai Didžiojoje Britanijoje – didelė gėda doriems tautiečiams.

2014 metų, rugpjūčio 22 d.
Nauja anglų kalbos pamokėlė - mokysimės teisingai rašyti žodžius paklausius, kaip jie tariami. Nemokamos anglų kalbos pamokos ruošiamos remiantis unikalia ManoAnglu.lt metodika.

2014 metų, rugpjūčio 16 d.
Iki šiol didžiausi konfliktai kildavo tarp lietuvių ir Norvegijos vaikų teisių apsaugos – Barnevernet – darbuotojų. Tačiau vaikų atėmimai vyksta ir Didžiojoje Britanijoje. Kas geriau? Kartais perdėtas dėmesys vaikų teisėms ar jokio dėmesio nerodymas? Skaitykite: "Vaikų atiminėjimas Didžiojoje Britanijoje: kaip to išvengti?"

2014 metų, rugpjūčio 9 d.
Naujausių tyrimų duomenimis net 64 % britų pasisako prieš jungimąsi prie Euro zonos. Naujausių tyrimų duomenimis net 64 % britų pasisako prieš jungimąsi prie Euro zonos. Plačiau skaitykite: "Kodėl Didžioji Britanija kratosi euro?"

2014 metų, rugpjūčio 8 d.
Anglu24 blog'e pradedame nemokamų anglų kalbos pamokėlių ciklą. Kiekvienoje pamokėlėje rasite teorinę dalį ir interaktyvų testą. Kiekvieną savaitę jums paruošime po 1 naują pamoką. Visas pamokas rasite čia.

2014 metų, rugpjūčio 6 d.
Anglu24 blog'e naujas straipsnis "Lietuviai širsta: „Babajai, palikit mūsų merginas ramybėj!“. Trumpai papasakosime, kas būdinga babajui-apgavikui. Norėdamas apsukti galvą ir išpešti naudos, jis tampa aukščiausio lygio romantiku. Būsite apipilta dėmesiu ir rožių žiedlapiais, o po to – palikta prie suskilusios geldos. Skaityti daugiau

2014 metų, rugpjūčio 5 d.
Siekdami padėti spręsti aktualias gyvenimo Anglijoje problemas bei supažindinti su šios šalies kultūra, rašome Anglu24 tinklaraštį. Ar kada susimąstėte, kodėl anglams reikia dviejų vandens čiaupų? Atsakymas sužinokite straipsnyje Kodėl britams reikia dviejų vandens čiaupų?

2014 metų, liepos 24 d.
Lietuvoje siaučiant tikriems vasariškiems karščiams idealus laikas atostogauti. O kaip gi atostogauja anglai? Naujausias Anglu24 blog įrašas: Ar išdrįstumei atostogauti kaip anglas?

2014 metų, birželio 17 d.
Dovanojame 2 bilietus apsilankyti pasirinktame Forum Cinemas filme. Kaip gauti dovaną, sužinosite ką tiks startavusiame Anglu24 BLOG.

2014 metų, balandžio 22 d.
KONKURSAS! Laimėkite naujausią A. Čekuolio knygą. Daugiau informacijos čia.

2014 metų, vasario 18 d.
Aplankykite mus Knygų mugėje vasario 20-23 d. Litexpo parodų rūmuose! Mus rasite 3 salėje. Lauksime Jūsų!