Skip to Content

 

 


  • 57 anglų kalbos pamokos
  • Pradinis ir pažengęs lygiai
  • Virš 26 val. video medžiagos
  • Virš 45 000 narių
  • Mokome jau virš 4 metų
  • Įsigyjate visam laikui


Nemokama pamoka
PRADEDANTIEMS

Nemokama pamoka
PAŽENGUSIEMS

Mokinių atsiliepimai


santinas
Sveiki, gyvenu UK, mokausi tik vaikščiodama, bėgiodama, nes prie kompo neturiu kantrybės. Anglų kalbos kursai puikūs, norisi pratęsimo... Ačiū

zigirena
Anglų kalbos kursai labai geri ir dar geriau, kad matosi kaip rašomas tas ar kitas žodis. Thank you!

pauliusb28
Mano nuomonė apie jūsų anglų kalbos kursus yra gera, nes čia medžiaga pateikiama vaizdžiai, tai garantuoja geresnę kokybiškesnę informaciją, tokios negausi niekur kitur. Ir dar ji gera tuo, kad ji pateikiama su pakartojimais, tai garantuoja aiškumą, kur net gali mokytis pirmokai ir kiti asmenys kuriuos domina anglų kalba ir nori tobulinti savo įgytas žinias.

vaidute6
Noriu padėkoti, kad įkūrėt šitą svetainę. Mokausi labai palengva, tačiau einu į priekį ir pastebiu, kad jau pradedu suprasti kinuose vieną kitą anglišką sakinį. AČIŪ DIDELIS Smile

martas
Hello, aš jau pusę metų Anglijoje ir niekaip nesisekė man tą anglų kalbą išmokt, kol neradau šito saito. Apie tokus anglų kalbos kursus seniai svajojau, neblogai man sekasi mokytis, o kur turėjau visokias kitas pamokas, tiesiog išmečiau, netikusios pamokos.

 

Naujienos


2014 metų, rugpjūčio 8 d.
Anglu24 blog'e pradedame nemokamų anglų kalbos pamokėlių ciklą. Kiekvienoje pamokėlėje rasite teorinę dalį ir interaktyvų testą. Kiekvieną savaitę jums paruošime po 1 naują pamoką. Visas pamokas rasite čia.

 

2014 metų, rugpjūčio 5 d.
Siekdami padėti spręsti aktualias gyvenimo Anglijoje problemas bei supažindinti su šios šalies kultūra, rašome Anglu24 tinklaraštį. Ar kada susimąstėte, kodėl anglams reikia dviejų vandens čiaupų? Atsakymas sužinokite straipsnyje Kodėl britams reikia dviejų vandens čiaupų?

2014 metų, liepos 24 d.
Lietuvoje siaučiant tikriems vasariškiems karščiams idealus laikas atostogauti. O kaip gi atostogauja anglai? Naujausias Anglu24 blog įrašas: Ar išdrįstumei atostogauti kaip anglas?

2014 metų, birželio 17 d.
Dovanojame 2 bilietus apsilankyti pasirinktame Forum Cinemas filme. Kaip gauti dovaną, sužinosite ką tiks startavusiame Anglu24 BLOG.

2014 metų, balandžio 22 d.
KONKURSAS! Laimėkite naujausią A. Čekuolio knygą. Daugiau informacijos čia.

2014 metų, vasario 18 d.
Aplankykite mus Knygų mugėje vasario 20-23 d. Litexpo parodų rūmuose! Mus rasite 3 salėje. Lauksime Jūsų!

2013 metų, spalio 1 d.
Prieš 4 metus startavo Anglu24.lt projektas - anglų kalbos kursai internete. Šiandien mes džiaugiamės beveik 40 tūkst. narių! Ačiū, kad esate kartu ir mokotės anglų kalbos su mumis.

2013 metų, gegužės 21 d.
KONKURSAS!  Kas, jūsų nuomone, žymiausias ar labiausiai pagarsėjęs lietuvis Anglijoje? Kodėl? Sąlygos ir prizai čia.

2013 metų, balandžio 4 d. 
Svarbi informacija! Nuo šiol visų pamokų video medžiagą galite patogiai žiūrėti išmaniuosiuose telefonuose ir planšetėse (iOS ir Android operacinėse sistemose). Anglų kalbos kursai jūsų telefone!

2013 metų, kovo 1 d.
Po nedidelės pertraukėlės, atnaujintas, kokybišku turiniu papildytas interaktyvus anglų kalbos mokymosi portalas - http://manoanglu.lt. Anglų kalbos kursai skirti mokytis prie kompiuterio. Išbandykite!

2013 metų, sausio 28 d.
Startavo dar vienas kalbų projektas - ispanų kalbos pamokos - http://ispanu24.lt. Įgarsiname su tikrais ispanais. Startuojame su 5 pamokoms, pirma pamoka yra visiškai nemokama. Išbandykite!

2012 metų, gruodžio 12 d.
Ilgai lauktas ir jau oficialus http://norvegu24.lt startas. Pradedame su penkiomis norvegų kalbos pamokomis. Visos pamokos yra ruošiamos ir įgarsinamos pačioje Norvegijoje su tikrais norvegais. Išbandykite pirmą pamoką nemokamai!

2012 metų, lapkričio 6 d.
Atnaujintas patikimas ir greitas apmokėjimas iš Paypal . Daugiau informacijos rasite paspaudę Pirkti. Šiuo metodu taip pat galite lengvai, neturint Paypal paskyros, apmokėti iš bet kokios šalies su debetine/kreditine kortele.

2012 metų, spalio 24 d. - Naujas projektas - ManoAnglu.lt
Pristatome naująjį mūsų projektą anglų kalbos kursaihttp://manoanglu.lt. Tai mokomieji pratimai norintiems lavinti klausymo, kalbėjimo, rašymo, tarimo ir skaitymo įgūdžius savarankiškai. Išbandykite nemokamai ir labai lauksime Jūsų atsiliepimų bei nuomonių.

2012 metų, spalio 19 d.
Saugus ir patogus apmokėjimas už anglų kalbos kursus. Kaip įsigyti pamokas PayPal?

2012 metų, spalio 19 d.
Atnaujinti testai jau veikia! Spręskite ir tobulėkite. Anglų kalbos kursai jūsų laukia!

2012 metų, spalio 17 d.
Teminiai pamokų testai šią savaitę dėl atnaujinimo darbų neveiks. Kol kas galite tobulinti rašymo įgūdžius interaktyviame rašybos teste. Anglų kalbos kursai pritaikyti mokytis interaktyviai.

2012 metų, spalio 15 d.
Konkursas - "Kaip išlikti sveikam šį rudenį". Parašykite savo patarimus. Ne tik pataisysime klaidas, bet ir padovanosime Anglu24.lt puodelį su staigmena jame! Taisykles rasite čia. Mūsų anglų kalbos kursai - greičiausias būdas išmokti.

2012 metų, rugsėjo 11 d.
Kimbame į mokslus kartu? Anglų kalbos kursai jūsų laukia. Puslapio apačioje atsirado Pagalba. Jei turite klausimų, drąsiai rašykite, pabendrausime gyvai. Jei ko nors nerandate, galėsime jus nukreipti į reikiamą tinklapio vietą.

2012 metų, rugpjūčio 20 d.
Įkelta 50-a anglų kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 26 minutės. Šioje pamokoje ne tik susipažinsime su esamuoju atliktiniu laiku, sporto žodynu, bet ir dar pasimokysime, kaip pasakyti savo nuomonę, sutikti ar nesutikti su kitais ir apibendrinti savo kalbą. Anglų kalbos kursai atitinka B1 lygį.

2012 metų, rugpjūčio 16 d.
Įkelta 49-a anglų kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 23 minutės. Šioje pamokoje mokysimės drąsinti kitus įsijungti ir įsiterpti į pokalbį, sutikti ir nesutikti su kitų nuomone, paprašyti paaiškinimo. Taip pat išmoksime iš būdvardžių pasidaryti prieveiksmius ir jų laipsniavimo. Pasiūlysime šiek tiek muzikos - mums dainuos viešnia.

2012 metų, rugpjūčio 7 d.
Įkelta 48-a anglų kalbos pamoka. Pamokos trukmė - 25 minutės. Anglų kalbos žinojimas ne tik palengvina ir pagyvina mūsų gyvenimą, bet tuo pačiu gali sudaryti sąlygas ir verslą praplėsti. Taigi, pasimokysime šiek tiek verslo žodyno. Taip pat Jūsų laukia viešnia ir pokalbis su ja apie knygas ir skaitymą.

2012 metų, liepos 26 d. - Naujas projektas Vokieciu24.lt
Pristatome naująjį mūsų projektą http://vokieciu24.lt! Išbandykite nemokamą pirmą pamoką ir labai lauksime Jūsų atsiliepimų bei nuomonių. Tikimės, kad su kibsite mokytis naujos kalbos - smagiai ir lengvai!